Strona Główna > Ranking golarek – Najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku
Aktualizacja: 14 maja, 2024

Ranking golarek – Najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku

Sprawdź, jaka jest najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku. Zobacz nasz ranking golarek i wybierz model najlepszy dla siebie. Oceniliśmy kilka najbardziej popularnych modeli na rynku pod względem stosunku jakości do ceny, oceny konsumenckiej oraz parametrów technicznych.

Ranking golarek – Najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku – Ranking

Miejsce 1 w rankingu - ikona

Golarki do ubrań – PHILIPS GC026/00


Philips GC026
  • Najwyżej oceniany
Zasilanie: bateryjne; Moc: 8800 obrotów na minutę;
Zestaw: Szczoteczka, baterie.

Golarki do ubrań – PHILIPS GC026/00 – opis:

Ranking golarek postanowił wyróżnić urządzenie Philips GC026/00, które jest jednym z najbardziej popularnych w swojej kategorii. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sprzętu, ten model będzie zdecydowanie dla Ciebie. Jest to golarka bezprzewodowa i jej działanie opiera się na bateriach.

Philips golarka do ubrań ranking swój zawdzięcza między innymi stosunkowo dużej mocy. Producent podał nam ją w mniej popularnej wartości, gdyż w specyfikacji widnieje wartość 8800 obrotów na minutę. Jest to wystarczające, żeby skutecznie pozbawić swoje ubrania zmechaceń lub innych skrawków materiałów. Golarka do ubrań opinie pozytywne zbiera także za siateczkę, której otwory zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zbierały z powierzchni ubrania materiał o różnej wielkości. Powyżej podany efekt został uzyskany za pomocą otworów, których średnia nieregularna.

Dobra golarka do ubrań powinna posiadać również przezroczysty pojemnik, który w łatwy sposób pozwoli nam ocenić stopień zapełnienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie monitorować stan zbiornika bez konieczności przerywania pracy i demontowania urządzenia. Model GC026/00 posiada w zestawie także szczoteczkę, która pomoże utrzymać sprzęt w nienagannej czystości oraz baterie, które pozwolą cieszyć się funkcjami urządzenia od razu po zakupie.

OCENA: 92/100
Miejsce 2 w rankingu - ikona

Golarka do ubrań – PHILIPS GC026/80


Philips GC026 80
Zasilanie: bateryjne; Moc: 8800 obrotów na minutę;
Zestaw: Szczoteczka, baterie.

Golarka do ubrań – PHILIPS GC026/80 – opis:

Ranking golarek umieścił kolejny sprzęt marki Philips, lecz tym razem jest to model GC026/80. Jednostka parametrami nierożni się w zasadzie w ogóle od wyżej przedstawionego sprzętu, a jedyne dostrzegalne różnice występują w wyglądzie zewnętrznym.

Golarka do odzieży marki Philips ma moc 8800 obrotów na minutę, co czyni ją dosyć mocnym sprzętem, który poradzi sobie z każdym zmechaceniem. Zakłada się, że dobra golarka powinna cechować się mocą przekraczającą 8000 obrotów na minutę, więc model GC026/80 zdecydowanie kwalifikuje się do tej kategorii. Urządzenie posiada oczywiście nieregularne otwory w siateczce, co pozwala na łatwe oraz skuteczne zbieranie z powierzchni tkaniny zmechaceń o każdej wielkości.

Maszynka do czyszczenia ubrań Philips GC026/80 ma tylko jedną wadę. Zbiornik urządzenia jest w matowym, czarnym kolorze i nie możemy na bieżąco kontrolować stopnia zapełnienia. W takim razie moment osiągnięcia maksymalnej pojemności będzie dla nas niespodzianką. Poza tym w zestawie dołączonym do sprzętu otrzymujemy szczoteczkę do czyszczenia otworów siateczki oraz baterie umożliwiające natychmiastowe skorzystanie z urządzenia.

OCENA: 88/100
Miejsce 3 w rankingu - ikona

Ranking najlepsza golarka – MPM LR-027-86


MPM LR 027 86
Zasilanie: akumulatorowe; Moc: 4 W;
Zestaw: Szczoteczka, ładowarka.

Ranking najlepsza golarka – MPM LR-027-86 – opis:

Golarka do ubrań MPM LR-027-86 to bardzo mocno sprawdzony sprzęt, który niejednokrotnie był recenzowany przez kupujących. Dzięki temu mamy jasny oraz klarowny pogląd na zalety, oraz wady urządzenia. Sprzęt działa na zasadzie akumulatora, który po rozładowaniu możemy naładować, podłączając go do sieci za pomocą ładowarki.

Golarki do ubrań ranking w wielu przypadkach zawdzięczają dużej mocy. W przypadku modelu MPM LR-027-86 mamy do dyspozycji całe 4 W, które pozwalają na bardzo sprawne oraz skuteczne usuwanie zmechaceń z powierzchni ubrań. Jest to parametr na bardzo przyzwoitym poziomie i jest to pod tym względem zdecydowanie dobra golarka do ubrań. Standardowo sprzęt posiada także nieregularną średnicę otworów siateczki, więc wszelkie pozostałości materiałowe, dowolnej wielkości zostaną usunięte z powierzchni tkaniny.

Maszynka do swetrów posiada przezroczysty pojemnik, co pozwala na kontrolę bieżącą stanu zapełnienia zbiornika na materiał. Do zestawu mamy dołączoną jedynie szczoteczkę do czyszczenia siateczki oraz ładowarkę, która pozwoli uzupełnić energię w akumulatorze. Golarka do ubrań opinie ma z reguły bardzo dobre, jednakże bardzo często widzimy w recenzjach, że po czasie znacząco spada wydajność akumulatora, który zaczyna się długo ładować i starczać na niewiele czasu. W takim razie, gdy jednorazowo potrzebujemy oczyścić wiele ubrań, zdecydowanie lepiej wybrać model oparty na zasilaniu bateryjnym lub sieciowym.

OCENA: 86/100
Miejsce 4 w rankingu - ikona

Ranking najlepsze golarki – Esperanza ECS006


Esperanza ECS006
Zasilanie: sieciowe; Moc: 4 W;
Zestaw: Szczoteczka.

Ranking najlepsze golarki – Esperanza ECS006 – opis:

Esperanza ECS006 to bardzo tania, dosyć mocna, sieciowa golarka do ubrań, na którą zdecydowanie wart zwrócić uwagę, wybierając sprzęt tej kategorii. Urządzenie doceniła całkiem spora liczba użytkowników, więc jednostka jest również sprawdzona w warunkach rzeczywistych.

Golarka do ubrań sieciowa musi cechować się mocą o odpowiedniej wartości. W przypadku modelu ECS006 mamy do czynienia z mocą 4 W, co pozwoli na szybkie oraz skuteczne usunięcie większości zmechaceń z powierzchni każdej tkaniny. Wartość tego parametru jest wyższa niż średnia modeli w tej kategorii. Oczywiście siateczka posiada otwory o różnych średnicach, żeby móc zbierać z powierzchni tekstyliów skrawki materiału o różnej wielkości. Jest to jeden ze standardów, który powinna posiadać każda dobra golarka do odzieży.

Esperanza to maszynka do czyszczenia ubrań, która posiada również przezroczysty pojemnik na zebrane skrawki materiału. Pozwala to kontrolować stale stan zapełnienia zbiornika, dzięki czemu w odpowiednim momencie możemy przerwać pracę i opróżnić zawartość. Dodatkowo w zestawie mamy dołączoną specjalną szczoteczkę, dzięki której możemy oczyścić powierzchnię siateczki z kawałków materiału. Jedyną wadą, którą zgłaszają konsumenci, jest nieco obluzowany pojemnik.

OCENA: 85/100
Miejsce 5 w rankingu - ikona

Golarki do ubrań ranking – STEAMONE RP10B

299,00 zł w Rtv Euro Agd


SteamOne PR10B
Zasilanie: akumulatorowe; Moc: 9500 obrotów na minutę;
Zestaw: baterie.

Golarki do ubrań ranking – STEAMONE RP10B – opis:

Golarka do ubrań STEAMONE RP10B to najdroższy model spośród wszystkich dostępnych w naszym zestawieniu. Będzie to idealna propozycja dla osób, które chcą kupić nowoczesny, mocy sprzęt wykonany z solidnych materiałów, który wytrzyma wiele miesięcy eksploatacji. Model RP10B działa na zasadzie akumulatorów, które możemy podładować po wyczerpaniu energii.

Golarka do ubrań opinie pozytywne zebrała między innymi za bardzo dużą moc. 9500 obrotów na minutę pozwala na bardzo dokładne, szybkie oraz skuteczne usunięcie każdego zmechacenia z powierzchni tekstyliów. Jest to wartość zdecydowanie wyższa niż średnia moc urządzeń znajdujących się w tej kategorii. STEAMONE posiada oczywiście siateczkę ze zróżnicowaną średnicą otworów, co pozwala na dokładne zebranie skrawków materiałów o każdej powierzchni. Jest to jeden ze standardów, które musi posiadać dobra golarka do odzieży.

Golarka do ubrań ranking swój zawdzięcza funkcjonalności, która pozwala na wymianę akumulatorów. Bardzo często rezygnujemy z urządzenia elektrycznego z uwagi na coraz krócej trzymającą baterię. W tym przypadku możemy baterię wymienić i dalej cieszyć się z w pełni sprawnego urządzenia. W zestawie mamy dołączone baterie, dzięki czemu możemy od razu po zakupie skorzystać ze sprzętu. To, co jednak na minus to fakt, że w opakowaniu nie ma niestety żadnej szczoteczki do oczyszczania powierzchni tnącej oraz zbiornik na zabrudzenia jest w nieprzezroczystym matowym kolorze.

OCENA: 84/100
Miejsce 6 w rankingu - ikona

Golarka do ubrań ranking – Deerma MQ813W


Deerma MQ813W
Zasilanie: akumulatorowe; Moc: 3 W;
Zestaw: szczoteczka.

Golarka do ubrań ranking – Deerma MQ813W – opis:

Ranking najlepsze golarki postanowił wyróżnić również sprzęt Deerma MQ813W, który cechuje się dosyć sporym uznaniem klientów. Opinii po zakupowych nie ma bardzo dużo, lecz praktycznie każda jest bardzo pozytywna i zachęcająca do zakupu. Urządzenie działa na zasadzie akumulatora, który o rozładowaniu, musi zostać podłączony do sieci w celu uzupełnienia zapasu energii.

Golarka do ubrań opinie ma tym lepsze im wyższy, jest parametr mocy urządzenia. Jeśli chodzi o model MQ813W mamy do czynienia z mocą na poziomie 3 W, co jest całkiem przeciętnym wynikiem. Nawet w naszym rankingu znajdziemy jednostki, które są zdecydowanie mocniejsze. Otwory w siateczce zgodnie ze standardem są różnych wielkości, więc usunięte podczas procesu zostaną wszystkie zmechacenia, które znajdują się na powierzchni tkaniny.

Deerma to dobra golarka do ubrań, lecz niektórym może nie podobać się rozwiązanie kwestii zbiornika na zmechacenia. W model MQ813W nie mamy standardowego pojemnika, a zmechacenia i skrawki materiałów przechowywane są w przestrzeni zaraz za ostrzami. Przestrzeń ta nie jest zbyt duża i wymaga regularnego opróżniania. Z kolei żadna inna maszynka do swetrów nie posiada w rączce rozkładanej klejącej rolki, która pomoże zebrać zmechacenia, które pozostały po procesie golenia tkaniny. W zestawie mamy dołączoną również szczoteczkę, która pomoże oczyścić otwory siateczki.

OCENA: 81/100
Miejsce 7 w rankingu - ikona

Golarka do ubrań opinie – ŁUCZNIK LR-2020


Łucznik LR 2020
Zasilanie: akumulatorowe; Moc: 3 W;
Zestaw: szczoteczka.

Golarka do ubrań opinie – ŁUCZNIK LR-2020 – opis:

Ranking najlepsze golarki w swojej zawartości umieścił również produkt polskiej firmy, która działa w branży urządzeń elektrycznych od dziesiątek lat. Jest to sprzęt bardzo funkcjonalny oraz stosunkowo dobrze oceniany przez konsumentów. Działanie opiera się na akumulatorze, który możemy naładować po wykorzystaniu całej energii.

Dobra golarka do ubrań musi cechować się wysoką mocą, która pozwoli na skuteczne golenie tkanin. Łucznik LR-2020 ma moc o wartości 3 W, co na standardy naszego rankingu jest wynikiem średnim. Jednakże użytkownicy nie narzekają na skuteczność zbierania zmechaceń i uważają, że sprzęt radzi sobie na tym polu bardzo dobrze. Model LR-2020 posiada oczywiście siateczkę z otworami o różnych rozmiarach, dzięki czemu efektywność pracy stoi na najwyższym poziomie.

Maszynka do czyszczenia ubrań marki Łucznik posiada dosyć nietypowe rozwiązanie, jeśli chodzi o zbiornik. Pojemnik na kłaczki znajduje się bezpośrednio za ostrzami, co determinuje stosunkowo niewielką pojemność. Sprawia to, że jesteśmy zmuszeni częściej niż w standardowym przypadku rozkręcać, opróżniać i skręcać urządzenie. W zestawie producent umieścił również szczotkę do czyszczenia otworów, w których mogą zbierać się kawałki materiałów trudne do usunięcia.

OCENA: 79/100
Miejsce 8 w rankingu - ikona

Dobra golarka – Xiaomi Mi Mijia Fabric Shaver


Xiaomi Mi Mijia Fabric Shaver
Zasilanie: akumulatorowe; Moc: 2 W;
Zestaw: brak.

Dobra golarka – Xiaomi Mi Mijia Fabric Shaver – opis:

Golarka do odzieży Xiaomi Mi Mijia Fabric Shaver to urządzenie o bardzo ładnym, minimalistycznym designie, które ze względu na swoje rozmiary bardzo łatwo mieć zawsze przy sobie. Dodatkowo działa na zasadzie akumulatora i możemy je podładowywać nawet zwykłym powerbankiem.

Golarki do ubrań ranking zawdzięczają głównie mocy, która jest parametrem najwyższej wagi, jeśli chodzi o nasze zestawienie. Niestety Xiaomi pod tym względem na tle konkurencji wypada dosyć słabo. Producent zaimplementował w strukturze sprzętu silnik o mocy 2 W, co dla osób, które regularnie korzystają z golarki do ubrań, może być trochę za mało. To, co cieszy, to siateczka z otworami o różnych średnicach, co nieco ratuje finalną efektywność urządzenia.

Maszynka do czyszczenia ubrań posiada standardowy pojemnik na skrawki materiału oraz zmechacenia, lecz jest on niestety w białym, matowym, nieprzezroczystym kolorze. Oznacza to, że o momencie zapełnienia zbiornika zdamy sobie sprawę, dopiero gdy sprzęt zacznie nietypowo pracować lub otworzymy pojemnik. W zestawie brakuje również szczotki, która pozwoliłaby na łatwe oczyszczenie siateczki, która może czasami się zapychać.

OCENA: 73/100
Miejsce 9 w rankingu - ikona

Dobra golarka do ubrań – Esperanza ECS003T


Esperanza ECS003T
  • Najniższa cena
Zasilanie: bateryjne; Moc: 1 W;
Zestaw: brak.

Dobra golarka do ubrań – Esperanza ECS003T – opis:

Ranking golarek postanowił w zestawieniu umieścić urządzenie Esperanza ECS003T, które jest bardzo budżetowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sprzęt tej kategorii. jednostka działa na zasadzie baterii, więc po ich wyczerpaniu musimy wymienić je na nowe.

Golarka do ubrań ranking ma większy, im wyższy parametr mocy jest wpisany w specyfikację techniczną. Jeśli chodzi o model ECS003T nie możemy pod tym względem na zbyt wiele liczyć, gdyż moc urządzenia to jedynie 1 W. Będzie to dobre rozwiązanie, gdy z golarki do ubrań korzystamy bardzo okazjonalnie, lecz przy częstym użytku warto zdecydować się na inwestycję w droższą i mocniejszą jednostkę.

Maszynka do swetrów posiada dosyć spory, przezroczysty pojemnik na zmechacenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie bieżąco weryfikować stopień zapełnienia pojemnika i opróżnić go w optymalnym momencie. To, czego również dosyć mocno brakuje, to szczoteczki, która pomogłaby w czyszczeniu otworów siateczki, które mogą się podczas procesu golenia zatykać.

OCENA: 71/100

Ranking golarek – Najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku – Komentarze do rankingu


5,0
Rated 5,0 out of 5
ilość ocen: 2
5 ⭐ 100%
4 ⭐ 0%
3 ⭐ 0%
2 ⭐ 0%
1 ⭐ 0%
Rated 5,0 out of 5
Avatar for Anats1

Świetnie wygląda ta golarka od Philipsa i ja się na nią zdecyduję

Anats1
Rated 5,0 out of 5
Anats1

Świetnie wygląda ta golarka od Philipsa i ja się na nią zdecyduję

Rated 5,0 out of 5
Avatar for Lu761

Którą najlepiej kupić, żeby mi dobrze służyła przez długi czas? Nie chciałabym kupić czegoś taniego co szybko mi się rozsypie po jakimś czasie

Lu761
Rated 5,0 out of 5
Lu761

Którą najlepiej kupić, żeby mi dobrze służyła przez długi czas? Nie chciałabym kupić czegoś taniego co szybko mi się rozsypie po jakimś czasie

Odpowiedź od Cyberanking

Świetnym rozwiązaniem są obie golarki Philips. Ja osobiście poleciłbym również STEAMONE RP10B. Kosztuje nieco więcej niż reszta sprzętów, ale ma bardzo dużą moc oraz wymienne akumulatory.

Ranking golarek – Najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku — FAQ


Najlepsza golarka do ubrań w naszym rankingu to PHILIPS GC026/80. Jest to połączenie najwyższej mocy, która pozwoli na efektywne usuwanie zmechaceń z bardzo atrakcyjną ceną zakupu. Poza tym cała struktura jednostki została bardzo dobrze przemyślana. Do dyspozycji mamy dobrze zaprojektowaną siateczkę, przezroczysty pojemnik na skrawki materiału oraz szczoteczkę, która pomaga w utrzymaniu czystości urządzenia.

Używanie golarki do ubrań jest bardzo intuicyjne oraz proste i nie powinno sprawić nikomu żadnych problemów. Wystarczy dostarczyć jednostce dostęp do zasilania przewidzianego przez producenta – mogą to być baterie, akumulator lub zasilanie sieciowe. Następnie wystarczy równolegle do materiału ułożyć głowicę sprzętu, a golarka do ubrań wykona za nas resztę pracy. Po zakończonym procesie powinno usuwać się ze zbiornika zebrane zmechacenia.

To czy warto kupić golarkę do ubrań, zależy od naszych potrzeb. Jednakże możemy powiedzieć, że jest to bardzo użyteczne oraz stosunkowo niedrogie rozwiązanie, które przydaje się w zasadzie na co dzień. Osoby, które kupiły dobrą golarkę do ubrań, potwierdzają, że obecnie nie wyobrażają sobie nieposiadania tego typu sprzętu w swoim domu.

Ranking golarek – Najlepsza golarka do ubrań w 2024 roku — Twój pomocnik w wyborze


Moc golarki do ubrań określana jest z reguły w Watach lub opcjonalnie w obrotach na minutę. Dobra golarka powinna cechować się mocą około 3 W lub 8000 obrotów na minutę. Tego typu sprzęt jest w stanie zagwarantować nam najlepsze i najbardziej komfortowe działanie.

Najlepsze golarki powinny charakteryzować się siateczką z otworami o różnych rozmiarach. Jesteśmy w stanie dzięki temu skutecznie oraz szybko usunąć zmechacenia o dowolnej wielkości. Zakłada się, że siateczka o otworach ze stałą średnicą sprawdza się nieco gorzej.

Golarki do ubrań ranking ocenia na podstawie autorskiego algorytmu, który bierze pod uwagę czynniki takie jak: cena, opinie po sprzedażowe, popularność modelu, moc, dodatkowe funkcje oraz zawartość zestawu. Jesteśmy w stanie dzięki temu obiektywnie określić, który sprzęt jest najlepszy w swojej kategorii.

W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie. cyberanking.pl