Strona Główna > Ranking mała zmywarka kompaktowa – Najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku
Aktualizacja: 14 maja, 2024

Ranking mała zmywarka kompaktowa – Najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku

Sprawdź nasz ranking mała zmywarka kompaktowa i zobacz, jaka jest najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku. Porównaj razem z nami modele dostępne na rynku za pomocą obiektywnych wskaźników takich jak cena oraz specyfikacja techniczna. Pod uwagę wzięliśmy również opinie po sprzedażowe oraz popularność każdej poszczególnej jednostki, gdyż często wynika ona bezpośrednio z wysokiej jakości sprzętu.

Ranking mała zmywarka kompaktowa – Najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku – Ranking

Miejsce 1 w rankingu - ikona

Zmywarki nablatowe – Electrolux ESF2400OW

1149,00 zł w rtveuroagd.pl


Electrolux ESF2400OW
  • Najwyżej oceniany
  • Najniższa cena
Zużycie wody: 6,5 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: stal nierdzewna.
Funkcje: wskaźnik braku soli oraz opóźnienie startu. Programy: 20 min, Eco 55, GlassCare 40°, Intensywny 70C, Normalny 65C oraz Szybki 40 min.

Zmywarki nablatowe – Electrolux ESF2400OW – opis:

Ranking mała zmywarka kompaktowa ma przyjemność przedstawić urządzenie marki Electrolux, którym jest model ESF2400OW. Jest to jednostka, która ze względu na swoją kwotę zakupu kwalifikuje się do najniższej półki cenowej. W połączeniu z parametrami technicznymi na wysokim poziomie otrzymujemy propozycję o naprawdę korzystnym stosunku jakości do ceny.

Mini zmywarka nablatowa ESF2400OW to urządzenie, które jest bardzo proste w obsłudze. Do dyspozycji mamy 6 różnych programów, które różnią się między sobą czasem, zużyciem wody i energii oraz intensywnością zmywania. Opcje możliwe do wyboru to: 20 min, Eco 55, GlassCare 40°, Intensywny 70C, Normalny 65C oraz Szybki 40 min. Mimo że jest to kompaktowa zmywarka, wnętrze zostało zagospodarowane w ten sposób, aby zmieścił się również, bardzo wygodny oraz powszechnie stosowany w większych jednostkach, kosz na sztućce. Ponadto zmywarki kompaktowe tej serii oferują opóźnienie startu, które jest wygodne, gdy chcemy, aby mycie naczyń zaczęło się dopiero 2 godziny przed naszym powrotem. W codziennym użytkowaniu pomaga nam także wskaźnik braku soli. Dzięki czemu otrzymamy jasną informację w momencie, gdyż będzie konieczne uzupełnienie. Urządzenie zużywa również stosunkowo niewiele wody na jeden cykl, gdyż jest to mniej więcej 6,5 litra.

Mała zmywarka na blat opinie zbiera również za głośność pracy. Electrolux ESF2400OW nie powinien generować hałasu większego niż 50 dB. Ogólnie zakłada się, że taka głośność powinna mieścić się w granicach dźwięku przyjemnego i porównać możemy ją, chociażby do szumu w biurze. Zmywarka na blat otrzymała od nas pozytywną ocenę również ze względu na dno jednostki, które wykonane zostało ze stali nierdzewnej.

OCENA: 93/100
Miejsce 2 w rankingu - ikona

Zmywarka kompaktowa – Candy Brava CDCP 6/E-S

1229,00 zł w rtveuroagd.pl


Canndy Brava CDCP 6 E S
  • Najwyżej oceniany
Zużycie wody: 6,5 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: stal nierdzewna.
Funkcje: wskaźnik braku soli, opóźnienie startu, technologia Aqua Stop. Programy: Codzienny, Eco, Intensywny, Normalny, Szkło, Szybki.

Zmywarka kompaktowa – Candy Brava CDCP 6/E-S – opis:

Candy Brava CDCP 6/E-S to solidna zmywarka kompaktowa, która zdecydowanie przyda się osobie, która mieszka sama lub w dwie osoby, a przy okazji ma dosyć niewiele miejsca w kuchni. Jest to jednostka wolnostojąca, więc w założeniu producent nie przewidział, żeby umieszczać sprzęt na blacie lub w zabudowie.

Ranking mała zmywarka kompaktowa dobrze ocenił model między innymi za mnogość dostępnych programów. Podczas codziennego użytkowania możemy wybrać jeden z 6 dostępnych programów spośród: codziennego, eco, intensywnego, normalnego, szkło oraz szybkiego. W modelu Brava CDCP 6/E-S również skorzystano z rozwiązania w formie kosza na sztućce. Obecnie coraz bardziej popularne jest tworzenie w tym celu specjalnej małej półki, która według klientów jest nieco bardziej wygodna w użytku. Niestety takiego zagospodarowania przestrzeni zmywarka mini nie jest w stanie uzyskać z uwagi na bardzo niewielką pojemność. Małe zmywarki tej serii posiadają jednak jedno ciekawe rozwiązanie, którym jest specjalna półeczka na filiżanki. Ponadto urządzenie posiada wszystkie potrzebne wskaźniki braku detergentów oraz system opóźnienia startu, który pozwoli nam na zaplanowanie momentu rozpoczęcia zmywania. Warto podkreślić także, że mała zmywarka od Candy posiada technologię Aqua Stop, która chroni nasze mieszkanie przed zalaniem. W momencie awarii instalacji wodnej dopływ jest natychmiastowo blokowany. Model CDCP 6/E-S nie pobiera podczas jednego cyklu zbyt dużo wody, co jest korzystne dla środowiska i naszych rachunków. 6.5 litra na jeden cykl to jeden z najniższych wyników w zestawieniu.

Zmywarka kompaktowa opinie ma dobre również ze względu na głośność pracy, która oceniona została na 51 dB. Jest to dźwięk raczej przyjemny dla ucha i można go porównać do szumów występujących w biurze. Warto podkreślić również, że dno jednostki zostało wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej, która powinna lepiej znosić eksploatację niż tworzywo sztuczne.

OCENA: 93/100
Miejsce 3 w rankingu - ikona

Mała zmywarka na blat – Candy Brava CDCP 6/E

1211,00 zł w rtveuroagd.pl


Candy Brava CDCP 6E
Zużycie wody: 6,5 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: stal nierdzewna.
Funkcje: wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, opóźnienie startu. Programy: 90 min, Eco, Intensywny, Szkło, Szybki oraz Uniwersalny.

Mała zmywarka na blat – Candy Brava CDCP 6/E – opis:

Ranking mała zmywarka kompaktowa przedstawia drugie z rzędu urządzenie Candy, lecz tym razem jest to model Brava CDCP 6/E. Są to bardzo podobne do siebie sprzęty, lecz w przypadku obecnie omawianego mamy do czynienia z jednostką możliwą do umieszczenia na blacie kuchennym.

Mini zmywarka musi cechować się odpowiednią ilością dostępnych programów, żebyśmy mogli dobrać opcję adekwatną do naczyń oraz posiadanego czasu. Przedstawiany sprzęt posiada 6 standardowych rozwiązań programowych, którymi są tryb 90 min, Eco, Intensywny, Szkło, Szybki oraz Uniwersalny. Jeśli chodzi o przestrzeń, ta została zagospodarowana w bardzo podobny sposób względem jednostki CDCP 6/E-S. Kompaktowa zmywarka ma możliwość pomieszczenia 6 kompletów naczyń, ma kosz na sztućce, który umieszczony jest w centralnym obszarze urządzenia oraz półeczkę na filiżanki. Jeśli chodzi o funkcje do dyspozycji mamy między innymi wskaźniki braku detergentów, które pomogą nam w regularnym dostarczaniu nabłyszczacza oraz soli. Zmywarki kompaktowe tej serii pozwalają także na zaplanowanie momentu odpalenia programu poprzez opóźnienie startu. Jesteśmy w stanie dzięki temu uruchomić konkretny tryb, chociażby 2 godziny przed powrotem do domu i cieszyć się świeżo umytymi naczyniami. Jeśli chodzi natomiast o zużycie wody, ono zakłada wykorzystanie 6.5 litra na jeden cykl pracy, co jest świetnym wynikiem w sprzęcie tej kategorii.

Zmywarka kompaktowa opinie ma dobre również ze względu na głośność pracy, która oceniona została na 51 dB. Jest to dźwięk raczej przyjemny dla ucha i można go porównać do szumów występujących w biurze. Warto podkreślić również, że dno jednostki zostało wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej, która powinna lepiej znosić eksploatację niż tworzywo sztuczne.

OCENA: 92/100
Miejsce 4 w rankingu - ikona

Zmywarka nablatowa – Electrolux ESF2400OK

1239,00 zł w rtveuroagd.pl


Electrolux ESF2400OW
Zużycie wody: 6,5 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: stal nierdzewna.
Funkcje: wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, opóźnienie startu. Programy: 20 min, Eco 55, GlassCare 40°, Intensywny 70C, Normalny 65C, Szybki 40 min.

Mała zmywarka na blat – Electrolux ESF2400OK – opis:

Ranking najlepsza zmywarka nablatowa przedstawia urządzenie Electrolux ESF2400OK, które można kupić w bardzo podobnej cenie jak jednostki AGD umieszczone w zestawieniu nieco wyżej. Prezentowany model na pewno wyróżnia się najciekawszym i najbardziej nowoczesnym designem spośród wszystkich wybranych przez nas sprzętów.

Małe zmywarki marki Electrolux cechują się standardową ilością programów. Z wykorzystaniem modelu ESF2400OK możemy myć naczynia w 6 różnych trybach (20 min, Eco 55, GlassCare 40°, Intensywny 70C, Normalny 65C, Szybki 40 min). Pozwala to na manewrowanie intensywnością mycia, czasem oraz zużyciem wody i energii elektrycznej. Mini zmywarka musi mieć też dobrze zagospodarowane wnętrze, gdyż jak wynika z kategorii sprzętu, miejsca zbyt wiele nie ma. Przedstawiana jednostka jest w stanie pomieścić 6 kompletów naczyń, pośrodku umieszczony jest kosz na sztućce, a pod sufitem umieszczona jest półeczka, na której możemy postawić filiżanki lub małe szklanki. Zmywarki na blatowe raczej nie cechują się dużym wachlarzem funkcji, lecz tutaj między modelami również występują istotne różnice. Electrolux pozwala na monitorowanie stanów nabłyszczacza oraz soli, możemy opóźniać start w celu zaplanowania pory mycia oraz kontrolować czas pozostały do końca mycia. Poza tym zmywarka na blat posiada system, który jest w stanie odłączyć dopływ wody w momencie awarii instalacji, co bezpośrednio chroni nasze mieszkanie przed zalaniem. Istotne w wyborze jest również niewielkie zużycie wody, które na jeden cykl wynosi 6.5 litra.

Mała zmywarka na blat od Electrolux jest również dosyć cicha oraz solidnie wykonana. 62 dB. generowane w najbardziej intensywnej opcji programowej nie powinno być uciążliwe dla domowników. Jeśli chodzi natomiast o jakość wykonania, oceniamy najczęściej to na podstawie dna zmywarki. W przypadku model ESF2400OK mówimy o dnie ze stali nierdzewnej, co powinno wydłużyć żywotność sprzętu AGD.

OCENA: 91/100
Miejsce 5 w rankingu - ikona

Małe zmywarki – Bosch Serie 2 Kompaktowa SKS51E32EU

1324,00 zł w rtveuroagd.pl


Bosch Serie 2 kompaktowa
Zużycie wody: 8 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: polinox.
Funkcje: Sensor załadunku, połowa załadunku, ochrona przed zalaniem. Programy: ekonomiczny 50C, garnki 70C, normalny 65C, skrócony 45C oraz Szkło 40C.

Małe zmywarki – Bosch Serie 2 Kompaktowa SKS51E32EU – opis:

Bosch serie 2 SKS51E32EU to mini zmywarka, która może być świetną opcją do postawienia na kuchenny blat. Ranking mała zmywarka kompaktowa docenił fakt, że urządzenie AGD można nabyć w dobrej cenie mimo dużego prestiżu marki.

Prezentowany model Bosch ma 5 programów, którymi są: ekonomiczny 50C, garnki 70C, normalny 65C, skrócony 45C oraz Szkło 40C. Jest to o jeden program mniej niż w przypadku poprzednio recenzowanych urządzeń, lecz nie powinno to wpłynąć na jakość codziennego użytkowania. Z reguły i tak nie korzystamy z całego asortymentu opcji, jakie oferuje każda kompaktowa zmywarka. Model Serie 2 został dosyć standardowo zaprojektowany, jeśli chodzi o samo wnętrze. W środku zmieścimy do 6 kompletów naczyń, w centralnej strefie znajduje się kosz na sztućce oraz znalazło się również miejsce na półeczkę, gdzie można umieścić filiżanki. Zmywarki kompaktowe od Bosch odróżniają się od konkurencji flagowymi funkcjami. Każda zmywarka posiada sensor załadunku, który wykrywa poziom zabrudzenia oraz ilość naczyń, co pozwala dobrać parametry mycia, aby było ono maksymalnie skuteczne, lecz nie zużyło niepotrzebnie zbyt dużej ilości wody. Zmywarka mini tej serii posiada także funkcję połowa załadunku, co pozwala na zużycie mniejszej ilości wody w momencie, gdy załadujemy urządzenie do połowy oraz technologię, która chroni nasze mieszkanie przed zalaniem. Bosch podczas jednego standardowego cyklu pobiera stosunkowo dużo wody, gdyż jest to aż 8 litrów.

Zmywarka na blat opinie ma bardzo dobre ze względu na bardzo cichą pracę. W stosunku do innych modeli Bosch jest prawie niesłyszalny, gdyż maksymalny hałas powstający podczas cyklu mycia to 49 dB. Dużym kamykiem w tym pięknym ogródku jest fakt, że dno zmywarki wykonane zostało z polinoxu, czyli odpowiedniego tworzywa sztucznego. Istnieją wypowiedzi ekspertów, które traktują o tym, że tego typu materiał ma podobne właściwości co stal nierdzewna, lecz klientów oraz nas to do końca nie przekonuje. Z doświadczenie ludzi wynika, że jednostki z dnem ze stali nierdzewnej są znacznie bardziej żywotne.

OCENA: 85/100
Miejsce 6 w rankingu - ikona

Mini zmywarka – Siemens iQ300 Kompaktowa SK26E822EU

1324,00 zł w rtveuroagd.pl


Bosch Serie 2 kompaktowa
Zużycie wody: 8 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: polinox.
Funkcje: Sensor załadunku, połowa załadunku; Programy: auto 45-65C, eco 50°C, garnki 70C, mycie wstępne, program skrócony 45C oraz szkło 40C.

Małe zmywarki – Siemens iQ300 Kompaktowa SK26E822EU – opis:

Ranking najlepsza zmywarka nablatowa pod lupę tym razem weźmie urządzenie Siemens, którym jest model iQ3000. Jest to jedna z droższych jednostek, biorąc pod uwagę jedynie nasz ranking, więc oczekiwania również są proporcjonalnie wyższe.

Zmywarki nablatowe tej serii posiadają 6 różnych programów do wyboru. Znajdziemy w dostępnych opcjach mycie auto 45-65C, eco 50°C, garnki 70C, mycie wstępne, program skrócony 45C oraz szkło 40C. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować czas, intensywność oraz ekologiczność cyklu do naszych potrzeb i możliwości. Wnętrze zmywarka na blat ma dosyć standardowe. Pomieści 6 różnych kompletów, po lewej stronie umiejscowiony jest kosz na sztućce, a pod sufitem zmywarki znajduje się półeczka na kilka filiżanek. Każda zmywarka mini oceniana jest również za posiadane funkcje. W przypadku modelu iQ300 możemy wyróżnić sensor załadunku oraz elektroniczną regenerację. Pierwsza z technologii gwarantuje nam maksymalnie skuteczne mycie przy możliwie niskim zużyciu energii oraz wody. Urządzenie samodzielnie wykrywa ciężar wkładu oraz stopień zabrudzenia, następnie dobiera odpowiednie parametry cyklu zmywania. Druga z funkcji odpowiada za kontrolę twardości wody, co korzystnie wpływa na żywotność zmywarki. Mimo sensora załadunku, tradycyjny pełny cykl przy całkowitym załadowaniu pobiera stosunkowo dużo wody. Zmywarki nablatowe iQ300 w trakcie jednego pełnego procesu pobierają do 8 litrów wody.

Zmywarka na blat opinie ma niezwykle dobre między innymi ze względu na wyjątkowo cichą pracę. Według ekspertów hałas nieprzekraczający 50 dB. jest zdecydowanie dla ludzkiego ucha przyjemny i nie powinien generować żadnego dyskomfortu. W naszej opinii mała zmywarka na blat ma jeden minus, którym jest dno zmywarki wykonane z tworzywa sztucznego polinox. Utarło się, że bardziej żywotne są jednostki, które mają dno stworzone całkowicie ze stali nierdzewnej.

OCENA: 84/100
Miejsce 7 w rankingu - ikona

Mini zmywarka – Electrolux ESF2400OS Kompaktowa

1324,00 zł w rtveuroagd.pl


Electrolux ESF2400OS kompaktowa
Zużycie wody: 6,5 l. Zużycie energii elektrycznej: 0,61 kWh. Materiał wykonania dna: stal nierdzewna
Funkcje: wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, opóźnienie startu. Programy: eco 55C, normalny 65C, pro 70C, szkło 40C, 20 min party program.

Małe zmywarki – Electrolux ESF2400OS Kompaktowa – opis:

Mała zmywarka do zabudowy Electrolux ESF2400OS to rozwiązanie w formie niewielkiego sprzętu AGD, które możemy umiejscowić nawet w najmniejszej domowej wnęce. Urządzenie jest ze stosunkowo niskiej półki cenowej, więc można je nabyć za naprawdę atrakcyjną kwotę.

Zmywarka kompaktowa do zabudowy opinie zbiera pozytywne za wystarczające opcje związane z wyborem programów mycia. Przed startem możemy wybrać jedną z 5 dostępnych opcji (eco 55C, normalny 65C, pro 70C, szkło 40C, 20 min party program). Jeśli chodzi o wnętrze, te nie wyróżnia się w żaden sposób od konkurencji. Producent zaimplementował rozwiązania, które sprawdzają się wśród innych modeli z tej kategorii. Urządzenie AGD pomieści 6 kompletów naczyń, pośrodku znajduje się kosz na sztućce, a w górnej części położyć możemy na półeczce filiżanki. Jeśli chodzi o funkcje, mini zmywarka posiada wskaźniki braku detergentów takich jak sól oraz nabłyszczacz. Będziemy zatem poinformowani natychmiastowo w momencie, gdy któregoś z elementów zabraknie. W razie potrzeby możemy skorzystać także z funkcjonalności, która pozwala na dowolne opóźnienie startu do 24 godzin. Dzięki czemu możemy tak ustawić czas mycia, że po powrocie, chociażby z pracy będą na nas czekać świeżo umyte naczynia.

Zmywarka kompaktowa do zabudowy jest bardzo cicha, gdyż przy najbardziej intensywnym programie nie powinien zostać wygenerowany hałas większy niż 52 dB. Oznacza to, że urządzenie wytwarza głośność podobną do szumów pracy biurowej. Mała zmywarka do zabudowy ma dno wykonane w całości ze stali nierdzewnej, co również pozytywnie wpływa na końcową ocenę sprzętu.

OCENA: 79/100

Ranking mała zmywarka kompaktowa – Najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku – Komentarze do rankingu


5,0
Rated 5,0 out of 5
ilość ocen: 2
5 ⭐ 100%
4 ⭐ 0%
3 ⭐ 0%
2 ⭐ 0%
1 ⭐ 0%
Rated 5,0 out of 5
Avatar for Arkadiusz

Proszę o opinie o zmywarkach kompaktowych, nie mam możliwości kupna “normalnej” zmywarki (brak miejsca potrzebnego dla takiej zmywarki) czy jest sens kupowania kompaktowej?? rodzina skalda się z dwóch osób+ ja czy na typowe całodzienne zmywanie dla zwykłej trzyosobowej rodziny wystarczy kompaktowa??

Arkadiusz
Rated 5,0 out of 5
Arkadiusz

Proszę o opinie o zmywarkach kompaktowych, nie mam możliwości kupna “normalnej” zmywarki (brak miejsca potrzebnego dla takiej zmywarki) czy jest sens kupowania kompaktowej?? rodzina skalda się z dwóch osób+ ja czy na typowe całodzienne zmywanie dla zwykłej trzyosobowej rodziny wystarczy kompaktowa??

Odpowiedź od Cyberanking

Electrolux ESF2400OW generuje np. 50 dB. Jest to nieco więcej niż w przypadku zmywarek o standardowej wielkości, ale w dalszym ciągu hałas nie powinien być uciążliwy

Rated 5,0 out of 5
Avatar for Anit15

Szukam modelu, który nie będzie zbyt głośny, bo z tego co słyszałam to jednak taka zmywarka może być bardzo głośna

Anit15
Rated 5,0 out of 5
Anit15

Szukam modelu, który nie będzie zbyt głośny, bo z tego co słyszałam to jednak taka zmywarka może być bardzo głośna

Odpowiedź od Cyberanking

Najcichszy w naszym zestawieniu model to Bosch Serie 2 Kompaktowa SKS51E32EU. Zdecydowanie godny polecenia

Ranking mała zmywarka kompaktowa – Najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku – FAQ


mała zmywarka na blat najmniejsze rozmiary, jakie może osiągnąć to: 45 centymetrów szerokości, 85 centymetrów wysokości oraz 60 centymetrów głębokości. Tego typu urządzenia są przeznaczone do niewielkich mieszkań, w których nie mieszkają więcej niż 2 osoby. Dla rodzin nie będzie to najlepsze rozwiązanie, gdyż tego typu urządzenie nie pomieści więcej niż 6 kompletów naczyń.

Mała zmywarka na blat ma szereg różnych zalet, które sprawiają, że zakup takiego urządzenia jest zdecydowanie opłacalny. Jest to rozwiązanie, które wymaga minimalnej ilości miejsca, co często jest jedynym wyborem dla niektórych osób. Jednakże, jeśli miejsca mamy więcej, a w naszym domu mieszkamy z kimś jeszcze, wtedy wybór urządzenia AGD standardowej wielkości będzie lepszym rozwiązaniem.

W naszym rankingu wygrała zmywarka nablatowa Electrolux ESF2400OW. Jest ona połączeniem niskiej ceny oraz bardzo dobrej jakości. Producent zaimplementował w niej 6 różnych programów, które różnią się intensywnością, czasem, ekologicznością oraz temperaturą procesu. Ponad to urządzenie powinno być dosyć żywotne, gdyż dno zmywarki wykonane zostało ze stali nierdzewnej.

Ranking mała zmywarka kompaktowa – Najlepsza zmywarka nablatowa w 2024 roku — Twój pomocnik w wyborze


Współczesne zmywarki nablatowe mają dno wykonane albo ze stali szlachetnej, albo z tworzywa sztucznego takiego jak polinox. Według ekspertów oba te materiały w podobny sposób znoszą wysokie temperatury, wilgotność oraz wszelkie inne czynniki występujące podczas pracy zmywarki. Jednakże zarówno według nas, jak i w opinii kupujących lepiej, żeby mała zmywarka na blat miała stalowe dno, gdyż z obserwacji wynika, że tego typu jednostki rzadziej ulegają awarii, która związana byłaby typowo z mechanicznym uszkodzeniem dna.

Każda przedstawiona przez nas mała zmywarka nablatowa lub do zabudowy posiada takie samo zużycie energii. Jedyne różnice występują na poziomie zużycia wody. Zakłada się, że 1 litr wody z kranu kosztuje nas nieco ponad 1 grosz. Jeśli zatem mamy przed sobą wybór zmywarki, która pobiera w trakcie jednego cyklu 6 litrów wody lub 8 litrów wody, różnica w skali roku, jeśli używalibyśmy urządzenia codziennie, wyniosłaby nas 7 złotych 30 groszy. Jest to dla większości osób różnica prawie pomijalna, a chęć kupienia bardziej oszczędnej zmywarki z reguły wynika z chęci ochrony środowiska.

Małe zmywarki nablatowe lub do zabudowy oceniliśmy na podstawie naszego autorskiego algorytmu, który nasze wnioski oraz opinie przedstawił w formie obiektywnej wartości liczbowej. Istotnymi elementami składowej oceny jest cena produktu, oceny po sprzedażowe, popularność modelu, materiał wykonania dna zmywarki, zużycie wody oraz energii, głośność, funkcje oraz zaimplementowane technologie.

W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie. cyberanking.pl