Strona Główna > Ranking tabletek do zmywarek – Najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku
Aktualizacja: 14 maja, 2024

Ranking tabletek do zmywarek – Najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku

Sprawdź nasz ranking tabletek do zmywarek, jeśli zastanawiasz się, który produkt najskuteczniej będzie oczyszczał naczynia z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Przeczytaj treść naszego zestawienia i zobacz, jakie są najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku. Swoje stanowisko podpieramy testami skuteczności, które zostały przeprowadzone przez UOKiK oraz bierzemy pod uwagę stosunek jakości do ceny. Jeśli wysoka skuteczność idzie w parze z niską ceną za jedną kapsułkę, wtedy marka ma szansę otrzymać więcej punktów i uplasować się wyżej w naszym zestawieniu.

Ranking tabletek do zmywarek – Najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku – Ranking

Miejsce 1 w rankingu - ikona

Tabletki do zmywarki ranking – Tabletki do zmywarek FINISH Powerball Power All in 1 – 100 szt.

65,00 zł w mediaexpert.pl


Tabletki do zmywarek Finish Powerball Power All in 1 100 sztuk
  • Najwyżej oceniany
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 100%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 100% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 100% / 100% / 100%

Tabletki do zmywarki ranking – Tabletki do zmywarek FINISH Powerball Power All in 1 – 100 szt. – opis:

Jeśli zastanawiasz się, jakie kapsułki do zmywarki wybrać, żeby były skuteczne oraz przystępne cenowo, wtedy zdecydowanie warto zainteresować się produktem Finish Powerball Power All in 1. Wypadł on w obu kategoriach wybitnie, więc całkowicie zasłużenie możemy umieścić go na pierwszym miejscu zestawienia.

Ranking tabletek do zmywarki przede wszystkim pod uwagę wziął skuteczność w radzeniu sobie z różnymi zabrudzeniami. Podczas testów okazało się, że bezproblemowo usuwane są zabrudzenia powstałe z pozostałości po kawie lub herbacie, a także po produktach zbożowych. Są to dobre tabletki do zmywarki także w kontekście czyszczenia przypalonych przyrządów kuchennych. Sprawdzone zostało również to, jak dobrze dany środek czyszczący radzi sobie z zabrudzeniami pozostawionymi kolejno na 3, 24 oraz 72 godziny. Okazało się, że wraz z upływającym czasem, nie spada znacząco jakość mycia i doskonale czyszczone są naczynia pozostawione nawet na 72 godziny.

Ekologiczne tabletki do zmywarki ranking określał na podstawie ceny za jedną kapsułkę. W przypadku produktu Finish Powerball Power All in 1 kosz jednego mycia wynosi około 59 groszy. Na tle konkurencji jest to bardzo dobry wynik, co oznacza, że jest to wybór bardzo opłacalny również pod względem ekonomicznym.

OCENA: 100/100
Miejsce 2 w rankingu - ikona

Jakie tabletki do zmywarki – W5 Tabletki Do Zmywarki Allin1 Power Lemon 60 szt.

33,00 zł w ceneo.pl


W5 Tabletki do Zmywarki Allin1 Power Lemon 60 sztuk
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 83,33%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 100% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 100% / 100% / 87,50%

Jakie tabletki do zmywarki – W5 Tabletki Do Zmywarki Allin1 Power Lemon 60 szt. – opis:

Ranking tabletek do zmywarki postanowił wyróżnić produkt W5, który mimo mniejszej rozpoznawalności od wyżej wymienionej marki Finish, również podbił serca użytkowników. Seria Al in 1 Power Lemon świetnie wypadła w testach jakościowych, gwarantując jednocześnie bardzo atrakcyjną cenę zakupu.

Jeśli zastanawiasz się, jakie kostki do zmywarki wybrać, powinieneś wziąć pod uwagę produkt W5. Kapitalnie radzi sobie z przypalonymi garnkami oraz patelniami, oraz bez trudu usuwa ślady po kawie lub herbacie. Nie najgorzej wypada również w konfrontacji z produktami zbożowymi, które dla wielu konkurencyjnych marek, były przeszkodą nie do przeskoczenia. kapsułki do zmywarki opinie zbierają dobre również ze względu na możliwość czyszczenia nimi naczyń pozostawionych nawet na 24 godziny. W testach okazało się, że nieco na skuteczności seria Al in 1 Power Lemon traci, gdy zostawimy brudny wkład na około 72 godziny.

Kapsułki do zmywarki ranking podbiły również ze względu na bardzo niską cenę za jedną kapsułkę. Jedno mycie będzie kosztować nas jedynie 55 groszy, co jest jednym z najniższych wyników w naszym zestawieniu. Sprawia to, że są to zdecydowanie dobre tabletki, biorąc pod uwagę również kwestię ekonomiczną.

OCENA: 93/100
Miejsce 3 w rankingu - ikona

Ranking tabletek do zmywarki – Tabletki do zmywarek LUDWIK All in One Ultimate Power – 90 szt.

53,00 zł w mediaexpert.pl


Tabletki do zmywarek LUDWIK All in One ultimate Power 90 szt
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 66,67%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 100% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 100% / 87,50% / 87,50%

Ranking tabletek do zmywarki – Tabletki do zmywarek LUDWIK All in One Ultimate Power – 90 szt. – opis:

Jeśli zastanawiasz się jakie kapsułki do zmywarki wybrać, warto również spojrzeć przychylnym okiem na markę Ludwik i ich produkt All in One Ultimate Power. Jest to propozycja, która skutecznie domyje zabrudzenia oraz nie będzie nas kosztowała majątku.

Dobre tabletki do zmywarki, to takie, które skutecznie domywają wszystkie naczynia. Prezentowany produkt został przetestowany tak jak konkurencja i jego wyniki w większości są co najmniej zadowalające. Test tabletek do zmywarek wykazał, że Ludwik radzi sobie wybitnie z osadami po herbacie oraz kawie, a także przypalonymi sprzętami kuchennymi. Niestety braki widoczne są podczas konfrontacji z naczyniami ubrudzonymi produktami zbożowymi, gdyż zdarza się, że na nielicznych naczyniach pozostają ślady tego typu posiłku. Ranking najlepszych tabletek do zmywarek bierze pod uwagę również działanie wraz z wkładem, który odczekał pewien czas, zanim został umieszczony we wnętrzu urządzenia myjącego. Tutaj okazało się, że seria All in One Ultimate Power świetnie radzi sobie z naczyniami, które nie stały ubrudzone dłużej niż 3 godziny. Po tym czasie minimalnie spada skuteczność i nie wszystkie naczynia mogą zostać idealnie domyte.

Tabletki do zmywarek opinie zbierają dobre również, gdy cena za jedno mycie jest atrakcyjna. W przypadku produkty Ludwik All in One Ultimate Power cena za jedną tabletkę to około 59 groszy. Jest to jeden z lepszych wyników, jeśli chodzi o tabletki skonfrontowane ze sobą w naszym zestawieniu.

OCENA: 83/100
Miejsce 4 w rankingu - ikona

Najlepsze kapsułki do zmywarki – Tabletki do zmywarek SOMAT All in 1 Extra – 85 szt.

50,00 zł w mediaexpert.pl


Tabletki do zmywarek SOMAT All in 1 Extra 85 szt
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 100%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 66,67% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 100% / 87,50% / 87,50%

Najlepsze kapsułki do zmywarki – Tabletki do zmywarek SOMAT All in 1 Extra – 85 szt. – opis:

Najlepsze środki do zmywarek to takie, które świetnie domywają wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Somat All in 1 Extra to propozycja, która w testach zaprezentowała się dosyć solidnie i dzięki temu osiągnęła dosyć wysokie miejsce w naszym zestawieniu produktów.

Tabletki do zmywarki opinie zbierają bardzo dobre ze względu na skuteczność w czyszczeniu zabrudzeń powstałych z pozostałości po kawie, herbacie oraz produktach zbożowych. Podczas testów zauważyliśmy jednak, że garnki oraz patelnie, które uległy przypaleniu, nie zostały idealnie domyte. Ocenione zostało również to, jak produkt radzi sobie z naczyniami, których brud miał czas na zaschnięcie. Zauważony został fakt, że 3-godzinne, zaschnięte naczynia są domywane z tą samą skutecznością, co wkład wstawiony do mycia niemal zaraz po ubrudzeniu. Nieco na jakości mycia seria All in 1 Extra traci, gdy próbujemy domyć naczynia pozostawione na ponad 24 godziny.

Jeśli zastanawiasz się, jakie kostki do zmywarki wybrać, żeby w dłuższej perspektywie czasu mycie było możliwie jak najtańsze, wtedy warto sprawdzić produkt Somat. Cena za jedną tabletkę wynosi 59 groszy, co na tle konkurencji jest wynikiem bardzo dobrym.

OCENA: 79/100
Miejsce 5 w rankingu - ikona

Jakie kapsułki do zmywarki – Tabletki do zmywarki all in one Big Effect 30 szt.

14,00 zł w mediaexpert.pl


Tabletki do zmywarki all on ne Big Effect 30 szt
  • Najniższa cena
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 58,33%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 91,67% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 93,75% / 87,50% / 87,50%

Jakie kapsułki do zmywarki – Tabletki do zmywarki all in one Big Effect 30 szt. – opis:

Najlepsze tabletki do zmywarki muszą łączyć w sobie zarówno skuteczność w czyszczeniu zabrudzeń, jak i atrakcyjną cenę zakupu. Propozycja od Big Effect zdecydowanie spełnia drugie z założeń, a jeśli chodzi o dokładność czyszczenia, nie odstaje aż tak bardzo od czołówki zestawienia.

Dobre tabletki do zmywarki muszą radzić sobie tak samo z różnego typu zabrudzeniami. W testach zostały produkty skonfrontowane z osadami po herbacie i kawie, produktami zbożowymi oraz śladami po przypaleniu. Jeśli chodzi o serię All in one od Big effect, to wszelkie pozostałości po gorących napojach usuwane są ze 100% skutecznością. Nieco gorzej tabletki radzą sobie z wkładem, który został ubrudzone, chociażby płatkami kukurydzianymi, czy ze sprzętem kuchennym, który nosił na sobie ślady przypalenia. Kapsułki do zmywarki opinie zbierają również za dokładne czyszczenie naczyń, które zostały pozostawione brudne na dłuższy czas. Marka Big Effect radzi sobie bardzo dobrze, gdy wkład nie leżał dłużej niż 3 godziny. Jeżeli pozostawimy naczynia na dłuższy okres, możemy spodziewać się, że niektóre naczynia mogą pozostać dalej brudne.

Kapsułki do zmywarki ranking ocenia również pod względem ekonomicznym. Im niższa cena jednostkowa, tym więcej punktów dla danej pozycji. Propozycja od Big Effect w formie serii All in one będzie kosztowała nas 53 grosze za jedną tabletkę, co sprawia, że jest to najbardziej opłacalna pod tym kątem marka.

OCENA: 79/100
Miejsce 6 w rankingu - ikona

Dobre tabletki do zmywarki – Fairy Platinum All In One Lemon Kapsułki Do Zmywarki 100 szt.

85,00 zł w mediaexpert.pl


Fairy Platinum All in One Lemon Kapsułki do zmywarki 100 szt
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 83,33%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 75% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 100% / 87,50% / 81,25%

Dobre tabletki do zmywarki – Fairy Platinum All In One Lemon Kapsułki Do Zmywarki 100 szt. – opis:

Tabletki do zmywarki ranking ocenia, biorąc pod uwagę cenę jednostkową produktu oraz skuteczność w walce z różnymi zabrudzeniami. Jeśli chodzi o markę Fairy i ich serię Platinum All In One Lemon, to wypada ona dosyć przeciętnie na tle zestawieniowej konkurencji.

Fairy to najlepsze środki do zmywarek, jeśli pod uwagę weźmiemy tylko skuteczność w radzeniu sobie z osadami po herbacie lub kawie. W tych testach produkt poradził sobie wybitnie i czyścił naczynia ze skutecznością 100%. Zabrudzenia są gorzej usuwane, gdy naczynia mają ślady po produktach zbożowych lub gdy sprzęt kuchenny uległ przypaleniu. Wtedy jakiś procent naczyń po przejściu całego programu mycia, może nadal pozostać brudny. Ranking najlepszych tabletek do zmywarek rekomenduje również, żeby naczynia z wykorzystaniem Fairy wstawiać do zmywarki maksymalnie w ciągu 3 godzin od ubrudzenia. Wtedy jest największa szansa, że po całym procesie naczynia będą całkowicie czyste. Gdy damy szansę wkładowi na zaschnięcie, pojawia się szansa, że pojedyncze elementy mogą pozostać dalej brudne.

Tabletki do zmywarek opinie mają dobre również, gdy cena za jedną tabletkę jest możliwie jak najniższa. Jeśli chodzi o produkt Fairy, to za jedno mycie będziemy musieli zapłacić 119 groszy, co sprawia, że seria Platinum All In One Lemon jest dwukrotnie droższa niż najtańszy środek w naszym zestawieniu.

OCENA: 70/100
Miejsce 7 w rankingu - ikona

Ekologiczne tabletki do zmywarki ranking – Kraft Tabletki Do Zmywarki UltimateLime 27 szt.

28,00 zł w ceneo.pl


Kraft tabletki do zmywarki Ultimate Lime 27 szt
Skuteczność usuwania zabrudzeń po kawie i herbacie: 100% Skuteczność usuwania zabrudzeń po produktach zbożowych: 25%
Skuteczność czyszczenia przypalonych naczyń: 83,33% Skuteczność po 3, 24 oraz 72 godzinach: 93,75% / 68,75% / 68,75%

Ekologiczne tabletki do zmywarki ranking – Kraft Tabletki Do Zmywarki UltimateLime 27 szt. – opis:

Ranking „Najlepsze kapsułki do zmywarki” na ostatnim miejscu umieścił propozycję od marki Kraft, czyli serię UltimateLime, która jest sprzedawana w opakowaniu po 27 sztuk. Tabletki do zmywarki opinie zbierały osobno za czynnik ekonomiczny, czyli cenę za jedną kapsułkę oraz za skuteczność w czyszczeniu rozmaitych zabrudzeń.

Test tabletek do zmywarek wykazał, że produkt marki Kraft radzi sobie bez zarzutów, jeśli chodzi o osady po napojach ciepłych takich jak herbata lub kawa. Narzekać na skuteczność nie możemy również, gdy konfrontujemy kapsułki ze sprzętami kuchennymi, które w wyniku przygotowywania posiłku uległy przypaleniu. Poniżej pewnego poziomu seria UltimateLime poradziła sobie, gdy próbowaliśmy wyczyścić naczynia, które nosiły na sobie ślady po produktach zbożowych. Jeśli zastanawiasz się, jakie tabletki do zmywarki wybrać, warto zwracać uwagę również na skuteczność w myciu zaschniętych już naczyń. Jeśli chodzi o przedstawianą obecnie pozycję, to wkład warto wstawiać do mycia niemal natychmiast po ubrudzeniu. Wraz z upływającym czasem znacząco spadać będzie skuteczność ustawionego programu i niektóre elementy zastawy mogą pozostać w dalszym ciągu brudne.

Oprócz kwestii jakości zastanawiamy się często, jakie kostki do zmywarki kupić, żeby w perspektywie czasu okazał się to dobry wybór również pod kątem ekonomicznym. Jeśli chodzi o serię od Kraft cena jednej kapsułki oscyluje w granicach 100 groszy, co plasuje tabletki w dolnej części rankingu, porównując samą kwotę zakupu pomiędzy konkurencyjnymi pozycjami.

OCENA: 66/100

Ranking tabletek do zmywarek – Najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku – Komentarze do rankingu


5,0
Rated 5,0 out of 5
ilość ocen: 1
5 ⭐ 100%
4 ⭐ 0%
3 ⭐ 0%
2 ⭐ 0%
1 ⭐ 0%
Rated 5,0 out of 5
Avatar for Aneta

Big effect wychodzi bardzo dobrze cenowo

Aneta
Rated 5,0 out of 5
Aneta

Big effect wychodzi bardzo dobrze cenowo

Ranking tabletek do zmywarek – Najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku — FAQ


W naszym rankingu pierwsze miejsce zajęły tabletki LUDWIK All in One Ultimate Power. Okazała się, że są to najlepsze kapsułki do zmywarki, jeśli bierzemy pod uwagę skuteczność w czyszczeniu różnych zabrudzeń oraz łatwość w radzeniu sobie z wkładem, na którym brud z biegiem czasu zasechł. Do zakupu zachęca również atrakcyjna cena zakupu, która wynosi około 59 groszy za jedną kapsułkę. Pozytywnie oceniamy również produkt od W5 w formie serii Allin1 Power Lemon oraz tabletki do zmywarek LUDWIK All in One Ultimate Power.

Jest to stosowne pytanie, jeśli zależy nam na odpowiedniej nomenklaturze. Przyjęło się, że tabletki do zmywarki są w formie stałej. Natomiast kapsułki do zmywarki sprzedawane są w formie żelowej, a struktura jest mocno plastyczna, co od razu powinno nam się rzucić w oczy, gdy weźmiemy taki produkt do swoich rąk.

Okazuje się, że to, jakie kapsułki do zmywarki wybierzemy, będzie miało wpływ na skuteczność danego programu zmywarki. Potwierdzają to różnego rodzaju testy skuteczności przeprowadzane, chociażby przez UOKiK. Wyniki takich eksperymentów potwierdzają, że ta sama zmywarka, ustawiona na ten sam program, współpracując z różnymi tabletkami do zmywarki, osiąga różne efekty, jeśli chodzi o dokładność czyszczenia zastawy kuchennej.

Nie powinno się wrzucać tabletek do zmywarki na dno, gdyż wtedy występuje ryzyko, że detergent rozpuści się zbyt szybko, już podczas mycia wstępnego. Powinno się umieszczkać tabletkę lub kapsułkę w specjalnie zaimplementowanych do tego zadania komorach.

Źródło:

https://uokik.gov.pl/download.php?plik=25029

Ranking tabletek do zmywarek – Najlepsze tabletki do zmywarki w 2024 roku — Twój pomocnik w wyborze


W tym przypadku wszystkie najlepsze kapsułki zostały przetestowane w 6 różnych etapach. Pod uwagę brana była skuteczność w zwalczaniu zabrudzeń powstałych z kawy, zbóż lub w wyniku przypalenia pożywienia. Istotne było również to, żeby zbadać, jak dany produkt będzie radził sobie w konfrontacji z naczyniami zaschniętymi pozostawionymi kolejno na 3, 24, 72 godziny.

Najlepsze kapsułki do zmywarki oprócz skuteczności powinny być korzystne dla nas cenowo. Jeśli zastanawiasz się, jakie tabletki do zmywarki wybrać, powinieneś obliczyć cenę za jedną kapsułkę, żeby mieć jak najbardziej klarowny obraz tego, jak wygląda cena wybranego produktu na tle konkurencji. My tego typu informacje umieściliśmy w szczegółowym opisie każdej pozycji i wzięliśmy to pod uwagę, wystawiając końcową notę danej marce.

W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie. cyberanking.pl