Strona Główna > Suszarka do włosów ranking. Dobra suszarka do włosów w 2023 roku
Aktualizacja: 6 maja, 2024

Suszarka do włosów ranking. Dobra suszarka do włosów w 2023 roku

Jeśli próbujesz podejść do tematu jakim jest suszarka do włosów, ranking prezentowany poniżej może być dla Ciebie dużym ułatwieniem. Znajdziesz tutaj różne propozycje urządzeń w niskich oraz wysokich półkach cenowych. Szukasz profesjonalnego sprzętu, a może interesuje Cię coś zwykłego, po prostu dobra suszarka do włosów? Sprawdź nasze zestawienie, gdzie opisaliśmy i ocenilismy 10 różnych urządzeń. Być może trafisz na coś idealnego dla Ciebie.

Suszarka do włosów ranking. Dobra suszarka do włosów w 2023 roku – Ranking

Miejsce 1 w rankingu - ikona

REMINGTON PROluxe AC9140


Remington proluxe
  • Najwyżej oceniany
Suszarka Remington o mocy 2400W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

Najlepsze suszarki do włosów pod względem mocy – Remington PROluxe AC9140 – krótki opis:

Remington PROluxe AC9140 to suszarka do włosów, której ranking zdecydowanie nie mógł pominąć. Jest to stosunkowo mocny sprzęt, który jest wstanie suszyć nasze włosy z maksymalną mocą 2400 W, więc możemy być pewni, że suszenie będzie trwało możliwie jak najkrócej. Oczywiście w standardzie suszarki otrzymujemy także zapewnienie, że wykorzystywana jest technologia jonizacji, która sprawia, że prezentowana przez nas dobra suszarka do włosów serii PROluxe AC9140 nie elektryzuje włosów. Jest to bardzo kompaktowy sprzęt, ma niewielkie rozmiary, które ułatwiają ewentualny transport, gdyż można go spakować praktycznie w każdą torbę. Przechodząc od ogółu do szczegółu, warto również wspomnieć o elementach suszarki, które rzadziej elektryzują potencjalnych kupujących. Urządzenie marki Remington oferuje możliwość korzystania z zimnego nawiewu, posiada uchwyt, dzięki któremu nasza najlepsza suszarka może zostać powieszona, a także zabezpieczenie przed ewentualnym przegrzaniem. Ostatnią rzeczą, na którą również warto zwrócić uwagę to zestawienie teorii z praktyką konsumentów. Recenzje klientów jakie mają te suszarki do włosów, ranking musiał również przeanalizować. Co zatem wynika z tych ocen? Suszarka do włosów najlepsza jest oczywiście pod kątem mocy, ale zwracana jest również uwaga na wykonanie sprzętu. Materiały, których użyli producenci są najwyższej klasy, przez co urządzenie w pierwszym zetknięciu wydaje się stosunkowo ciężkie. Poza tym ma długi kabel, śliczny wygląd, jest poręczna oraz wygodna w użyciu. Jedyną wadą, która pojawiała się wśród opinii, to niezaprzeczalny fakt, że sprzęt jest stosunkowo głośny.

OCENA: 91/100
Miejsce 2 w rankingu - ikona

PHILIPS MoistureProtect HP8280/00


philips maistureprotect
Suszarka Philips o mocy 2300W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak

Mała suszarka do włosów – Philips MoistureProtect HP8280/00 – krótki opis:

Ranking, gdzie poszukiwana jest najlepsza suszarka do włosów, musi posiadać także sprzęt niezwykle popularnej firmy jaką jest Philips. Sprzęt serii MoistureProtect HP8280/00 to urządzenie podobnej klasy, co nieco wyżej prezentowany Remington. Niestety droższy o około 100 złotych, co bezpośrednio wpłynęło na korzystność stosunku jakości do ceny i zaniżyło pozycję w zestawieniu. Wracając jednak do danych technicznych. Urządzenia tej serii, to naprawdę dobre suszarki do włosów pod kątem oferowanej mocy. 2300W pozwala naprawdę szybko oraz komfortowo wysuszyć każde włosy, co w zasadzie jest z nazwy najważniejszą rzeczą, jakiej oczekujemy od suszarki. Producent chwali się również, że urządzenie posiada technologie, która wpływa na nawilżenie włosów. Podobno czujnik MoistureProtect za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy i dobiera do nich taką temperaturę, aby zachowały naturalne nawilżenie. Czy jest to prawdą? jednoznacznie stwierdzić nie możemy, lecz odczucia konsumentów są takie, że faktycznie włosy po wielorazowych zabiegach suszących nie są suche oraz zniszczone. Są to również naprawdę profesjonalne suszarki do włosów pod kątem technologicznym. Oprócz wyżej opisanego czujnika, w standardzie otrzymujemy także jonizację, która bezpośrednio wpływa na łatwość modelowania włosów oraz sprawia, że nie występuje efekt elektryzowania. Z ostatecznych szczegółów warto wspomnieć o 2 nakładkach suszących, trybie pracy w formie zimnego nawiewu oraz o aż 6 prędkościach nawiewu. Konsumenci w swoich recenzjach zwracają uwagę na to, że są to dosyć głośne i ciężkie suszarki, więc ranking musi to również uwzględnić w swojej ostatecznej ocenie.

OCENA: 88/100
Miejsce 3 w rankingu - ikona

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer


Suszarka Xiaomi o mocy 1800W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

Suszarki do włosów, dobre opinie – Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer – krotki opis:

Marka Xiaomi działa praktycznie w każdej odnodze urządzeń elektronicznych. Z reguły są to tanie odpowiedniki droższych sprzętów, co sprawia, że stają się one jeszcze bardziej dostępne dla każdego. W tym jednak przypadku cena nie odbiega znacząco od konkurencji, więc będziemy oczekiwać od niej podobnej jakości. Przechodząc w pierwszym rzędzie do zalet. Warto wspomnieć, że suszarka do włosów opinie ma niezwykle dobre, jeśli chodzi o wygląd oraz lekkość. Praktycznie w każdej recenzji znajduje się na ten temat wzmianka, więc zdecydowanie nie można mówić o przypadku. Jest to zatem ciekawa alternatywa, dla ciężkich urządzeń prezentowanych na pierwszych dwóch pozycjach. Jeśli zastanawiacie się jaka suszarka do włosów będzie posiadała najwyższą moc, to nie będzie to niestety urządzenie serii Lonic Hair Dryer. Na papierze sprzęt posiada jedynie 1800W, więc w teorii będzie posiadał moc niższą niż ta obiecywana w przypadku Remingtona lub Philipsa. W praktyce konsumenci mimo wszystko chwalą moc suszenia, więc nie musi być to w rzeczywistości dużym problemem. Standardem w konstrukcji sprzętu marki Xiaomi jest również technologia jonizacji, która sprawia, że włosy podczas suszenia nie elektryzują się. Jest to również dobra suszarka do włosów, jeśli chodzi o tryby pracy, gdyż do wyboru mamy aż 3 możliwe temperatury.

OCENA: 87/100
Miejsce 4 w rankingu - ikona

REMINGTON Pro-Air Shine D5215


Remington proair
Suszarka Remington o mocy 2300W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

Najlepsza suszarka pod względem ceny – Remington Pro-Air Shine D5215 – krótki opis:

Remington PROluxe AC9140 to nie jedyna suszarka do włosów, jaką ranking przedstawił spośród urządzeń tej marki. Ciekawym sprzętem jest również seria Pro-Air Shine D5215, gdyż w pierwszym rzędzie cechuje się ona naprawdę atrakcyjną ceną. Naszym zadaniem będzie sprawdzenie, czy możemy w ramach tak niskiej półki cenowej oczekiwać również atrakcyjnej jakości. Na samym początku w oczy rzuca się fakt, że jest to naprawdę dobra suszarka do włosów, jeśli chodzi o moc. 2300 W jest wstanie w samej teorii konkurować z urządzeniami droższymi o 100, a nawet 200 złotych. Teorię podpiera w tym przypadku również praktyka, gdyż podobne zdanie na ten temat mają konsumenci. Poza tym suszarki do włosów, które ranking ma przyjemność przedstawić, posiadają także technologię jonizacji, 2 prędkości pracy urządzenia, 3 tryby temperatur oraz możliwość suszenia zimnym powietrzem. Czyli w zasadzie wszystko co suszarka do włosów, nawet najlepsza, powinna posiadać. Czym zatem jest spowodowana tak niska cena? Jak to często była, oszczędności pojawiły się, jeśli chodzi o użyte materiały. Z samego pierwszego wrażenia widać, że urządzenie prezentuje się mniej solidnie niż poprzednie propozycje. Wrażenie również jest podparte recenzjami konsumentów, gdyż ci skarżą się na przegrzewanie się sprzętu, a także na nieco szybsze psucie się sprzętu, w porównaniu do tego co oferują najlepsze suszarki do włosów na rynku.

OCENA: 85/100
Miejsce 5 w rankingu - ikona

REMINGTON Your Style D5219

128 zł w Ceneo


Suszarka Remington o mocy 2300W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak

Ranking suszarek do włosów z najniższej półki cenowej – REMINGTON Your Style D5219 – krótki opis:

Ranking suszarek do włosów, zdecydowanie jest nasycony propozycjami spod ramienia Remington. Nie jest to nic dziwnego, gdyż jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, która oferuje zarówno domowe urządzenia jak i profesjonalne suszarki do włosów, wykorzystywane w salonach fryzjerskich. Seria Your Style D5219 to zdecydowanie urządzenie skierowane do domowego użycia. Jest to z resztą propozycja bardzo podobna do wcześniej przedstawianej serii Pro-Air Shine D5215. Przechodząc jednak do konkretów. Ranking suszarek do włosów ma przyjemność przedstawić kolejny sprzęt z najniższej półki cenowej. Moc urządzenia szacowana jest na 2300 W, więc w samej teorii możemy być pewni, że suszenie będzie szybkie oraz sprawne. Na brak mocy nie zwracają uwagi również kupujący, więc można potraktować to zdecydowanie za dużą zaletę. Wszystkie najlepsze suszarki do włosów posiadają również technologię jonizacji, więc producenci zadbali, żeby i ten sprzęt spełniał tego typu standardy. Rzeczami, na które również warto zwrócić uwagę jest fakt, że jest to naprawdę mała suszarka do włosów. Jej kompaktowość oraz lekkość zdecydowanie ułatwia pakowanie i transportowanie urządzenia. Poza tym, są to naprawdę dobre suszarki do włosów, gdyż posiadają 2 tryby pracy oraz możliwe 3 temperatury do wyboru, możliwość suszenia włosów na zimno oraz 2 wymienne końcówki. Wadami, tak samo jak w przypadku poprzedniej propozycji z tej samej półki cenowej, są użyte rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że suszarka do najbardziej solidnych zdecydowanie nie należy.

OCENA: 83/100
Miejsce 6 w rankingu - ikona

REMINGTON Pro-Air Turbo D5220


Remington proair turbo
Suszarka Remington o mocy 2400W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

Suszarka do włosów najlepsza w swojej półce cenowej – REMINGTON Pro-Air Turbo D5220 – krótki opis:

Remington Pro-Air Turbo to już 4 urządzenie typu suszarka do włosów, którą ranking ma przyjemność przedstawić w zestawieniu. W zasadzie jest to również bardzo podobny sprzęt do 2 poprzednich tej samej marki, więc ostateczny wybór może być jedynie kwestią wizualnych preferencji. Jest to zdecydowanie dobra suszarka do włosów biorąc pod uwagę moc sprzętu. Ta oscyluje w maksymalnym możliwym pułapie na około 2400 W. Jest to teoretycznie o 100 W więcej niż w przypadku serii Your Style D5219, lecz nie powinno być to zasadniczo widoczne gołym okiem podczas pracy urządzenia. Suszarki do włosów ranking ocenia również pod względem technologii. Tutaj, jeśli chodzi o informacje dostarczone przez producenta, oczekiwać możemy standardowej jonizacji, która pomaga w późniejszym modelowaniu włosów. Oprócz tego ranking suszarek do włosów bierze na tapetę dodatkowe wyposażenie oraz funkcje. Tutaj możemy oczekiwać dosyć standardowych funkcji takich jak: dwa poziomy trybów pracy, 3 pułapy temperaturowe oraz możliwość suszenia zimnym nawiewem. W zestawie również otrzymujemy dwie wymienne końcówki, w tym jedną pomagającą utworzyć loki bez użycia dedykowanych do tego urządzeń. Jeśli chodzi o wady te wiążą się stricte z wykonaniem sprzętu. Materiały, których użyto do produkcji nie są najwyżej jakości, więc traci suszarka głównie na trwałości. Kupujący zwracają również uwagę na ciężko chodzące przyciski.

OCENA: 82/100
Miejsce 7 w rankingu - ikona

Fox Blue Eye


Fox blue
Suszarka FOX o mocy 2100W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak

Dobre suszarki, ranking w średniej półce cenowej – Fox Blue Eye – krótki opis:

Fox Blue Eye to suszarka do włosów najlepsza spośród wszystkich wyprodukowanych przez tę markę, w tej konkretnej półce cenowej. Jest to również ciekawa alternatywa, dla tanich Remingtonów, które nie każdemu mogą przypaść do gustu ze względu na trwałość oraz design. Jeśli chodzi właśnie o wygląd ten prezentuje się stosunkowo zwyczajnie. Czarne plastiki oraz gumowe czerwone wypełnienia to jedyne co możemy dostrzec przyglądając się sprzętowi. Jest to zatem bardzo uniwersalne urządzenie, które bez problemu mogłoby znaleźć się zarówno w kobiecej jak i męskiej łazience. Najlepsze suszarki do włosów cechują jednak konkrety. Takimi konkretami nazwać możemy chociażby moc, na którą zdecydowanie warto zwrócić swoją uwagę. Najlepsza suszarka w średniej półce cenowej, Fox Blue Eye może pochwalić się mocą na poziomie 2100 W. Jak łatwo można zauważyć, w porównaniu do wyżej przedstawionych urządzeń marki Remington, moc jest niższa o około 200W. Można zatem zadać sobie pytanie, czy taka różnica jest rzeczywiście zauważalna w codziennym użytkowaniu. Według opinii konsumentów nie. Biorąc pod uwagę dziesiątki recenzji można odnieść wrażenie, że jest to dla wielu nawet najlepsza suszarka do włosów. jeśli chodzi o siłę nawiewu. Są to również dobre suszarki do włosów, jeśli chodzi o jakość wykonania. Użytkownicy chwalą sobie wytrzymałość oraz odporność na nagrzewanie się elementów. Jest to zatem całkiem przyjemna odskocznia od nieco gorzej wykonanych jakościowo Remingtonów. Dużą wadą, jeśli chodzi o oceny konsumentów, jest jednak wyłącznik, który często może być przypadkowo naciskany podczas używania urządzenia.

OCENA: 78/100
Miejsce 8 w rankingu - ikona

REMINGTON Silk AC9096


Remington silk
Suszarka Remington o mocy 2400W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

mała suszarka do włosów – Remington Silk AC9096 – krótki opis:

Ostatnią propozycją z marki Remington jest również mocno bliźniaczy produkt do wcześniej prezentowanego Pro-Air Turbo D5220. Nie są to profesjonalne suszarki do włosów, lecz do domowego zastosowania pasują idealnie. Po pierwsze urządzenie jest niezwykle kompaktowe, lekkie i łatwe do przenoszenia lub transportu. Po drugie posiada szereg funkcji, które pozwalają na szybkie oraz komfortowe suszenie włosów. Chcielibyśmy zając się jednak konkretami, gdyż one przy wyborze elektroniki lub urządzeń elektrycznych, w większości mają największe znaczenie. Suszarki, które ranking ma przyjemność zaprezentować mają aż 2400 W. Jest to najwyższy parametr spośród wszystkich produktów, które znalazły się w zestawieniu. Możemy być zatem pewni, że proces suszenia będzie przebiegał szybko i sprawnie. Poza tym suszarka ma w swoim arsenale dwa tryby suszenia, 3 poziomy temperaturowe oraz opcję suszenia na zimno. Producenci zadbali o standard, jakim jest technologia jonizacji oraz otrzymamy w zestawie dwie wymienne końcówki, aby rozszerzyć zastosowanie urządzenia. Problemem może okazać się niestety design, któremu brakuje dużo do uniwersalności. Czerwone kolory, dla niektórych mogą okazać się nie do zaakceptowania, więc nie jest to zdecydowanie urządzenie dla każdego.

OCENA: 76/100
Miejsce 9 w rankingu - ikona

Fox Smart Black


Suszarka FOX o mocy 2100W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

Suszarki do włosów, które mają dobre opinie – Fox Smart Black – krótki opis:

Jeśli w nasze ocenie pierwsza suszarka do włosów opinie miała niezbyt dobrą z powodu czerwonych dodatków, być może bardziej do gustu przypadnie wam seria Smart Black. To urządzenie zostało wykonane praktycznie tylko z czarnych elementów. Odstępstwem od reguły są czerwone przyciski, które nie są tak widoczne jak czerwona guma w obudowie serii Blue Eye. Poza tym, zarówno poprzednia jak i ta suszarka do włosów opinie ma bardzo podobne. Wszystko przez podobne parametry mocy, które oscylują około 2100 W. Oprócz tego suszarka posiada technologię jonizacji, możemy korzystać z trzech prędkości nawiewu, trzech opcji temperaturowych oraz możliwości suszenia na zimno. Jest to standardowe wyposażenie tego typu urządzenia. Oprócz danych technicznych warto również sprawdzić jaka jest to suszarka do włosów w ocenie poprzednich kupujących. Zgodnie z oczekiwaniami oceny są bardzo dobre. Konsumenci chwalą dużą moc, trwałość, wygląd oraz możliwość stopniowania nadmuchu. Zwracają jednak uwagę, że urządzenie jest stosunkowo głośne i to może być argument przeciwko zakupowi, jeśli wcześnie rano wychodzimy z domu, a cała rodzina jeszcze śpi.

OCENA: 69/100
10 miejsce w rankingu cyberanking.pl

Łucznik HD 410


Łucznik
  • Najniższa cena
Suszarka Łucznik o mocy 2000W. Jonizacja – Tak,
Zimny nawiew – Tak.

suszarka do włosów najlepsza w najniższej półce cenowej – Łucznik HD 410 – krótki opis:

Łucznik to ostatnia suszarka do włosów, którą zaprezentuje nasz ranking. Jest to krajowy, rodzimy produkt z najniższej dostępnej półki cenowej. Sprawia to, że jest to urządzenie na każdą kieszeń i praktycznie każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Jednakże czy tak tani produkt spełnia chociaż minimalne standardy, dzięki którym jesteśmy wstanie korzystać z jego funkcjonalności. Po pierwsze jest to całkiem dobra suszarka do włosów, jeśli chodzi o moc. Ta oscyluje około 2000 W, więc gwarantuje nam mocniejszy nawiew niż to było w przypadku marki Xiaomi. Opinie o mocy potwierdzają także konsumenci, którzy twierdzą, że w tak małej obudowie zostało zamknięte całkiem mocno dmuchające urządzenie. Właśnie, wymiary to również duża zaleta Łucznika. Te sprawiają, że sprzęt jest lekki, kompaktowy i zmieści się dosłownie wszędzie. Suszarki do włosów, które przedstawiał nasz ranking oferowały dużo różnych udogodnień, posiadały pewne technologie itd. Tego w suszarce serii HD 410 nie otrzymamy. Jest to najprostszy model, który posiada 2 tryby pracy, 2 możliwe temperatury do uzyskania, a także zimny nawiew. Nie dużo, ale tak naprawdę wszystko czego nam potrzeba do codziennego korzystania z tego urządzenia.

OCENA: 61/100

Suszarka do włosów ranking. Dobra suszarka do włosów w 2023 roku – Komentarze do rankingu


0,0
Rated 0,0 out of 5
ilość ocen: 0

Suszarka do włosów ranking. Dobra suszarka do włosów w 2023 roku — FAQ


Nie jest jasno powiedziane, który sprzęt to profesjonalna suszarka do włosów, a która lepiej sprawdzi się w domowych warunkach. Pewne jest natomiast to, że urządzenie droższe, z większą ilością funkcji, będzie bardziej profesjonalne niż chociażby Łucznik za kilkadziesiąt złotych. Według nas suszarka do włosów, którą ranking uplasował na pierwszej oraz drugiej pozycji, bez problemu mogłaby być stosowana w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Każde inne urządzenie to również naprawdę dobra suszarka do włosów, lecz już raczej do domowego użycia.

Ranking suszarek do włosów w naszym wykonaniu postarał się, aby oprócz realnej reakcji konsumentów, przeanalizować również urządzenie pod kątem technicznym. Dzięki temu mogliśmy jasno, na liczbach, określić chociażby moc danej suszarki. Najlepsze suszarki do włosów ten parametr mają minimum na poziomie 2200/2400 W. Poza tym istotne są użyte technologie. Większość suszarek posiada jedynie jonizację, co jest swoistym standardem na rynku. Jednakże niektóre z nich posiadają dodatkowe wyposażenie technologiczne, które pozwala jeszcze bardziej chronić włosy podczas suszenia. Na końcu warto sprawdzić materiały z jakich są wykonane suszarki, długość kabla, czy suszarka posiada wymienne końcówki oraz w ilu trybach mocy i temperatur może pracować.

Każda suszarka do włosów, którą pokazuje nasz ranking, posiada podstawową technologię jonizacji, dzięki czemu włosy nie elektryzują się. Poza tym niektóre z nich mają także technologie, które nawilżają włosy. Jednakże wszystko zależy od nasze techniki suszenia. Absolutnie powinno unikać się suszenia pod włos. Nawet najlepsza, czy dobra suszarka do włosów może zniszczyć strukturę włosów. Ponad to trzeba wykonywać czynność suszenia z określonej odległości. Najlepiej suszarkę trzymać około 30 cm nad powierzchnią głowy. Powinno się także unikać suszenia bardzo mokrych włosów. Nawet najlepsza suszarka z technologią nawilżania, wysuszy twoje włosy. Polecam się zatem zwinąć włosy w turban na 15 minut i dopiero później rozpocząć proces suszenia.

W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie. cyberanking.pl