Strona Główna > Transmiter bluetooth do samochodu ranking – Najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku
Aktualizacja: 14 maja, 2024

Transmiter bluetooth do samochodu ranking – Najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku

Zobacz, jaki jest najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku. Każdy transmiter bluetooth do samochodu ranking ocenił pod względem stosunku jakości do ceny. Tego typu urządzenie to świetne rozwiązanie do pojazdów, które nie zostały domyślnie wyposażone w moduł bluetooth. Dzięki zaimplementowaniu tego rozwiązania jesteśmy w stanie stworzyć system głośnomówiący oraz odtwarzać muzykę z zewnętrznych odbiorników takich jak smartfon.

Transmiter bluetooth do samochodu ranking – Najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku – Ranking

Miejsce 1 w rankingu - ikona

Transmiter fm – Baseus Transmiter FM CCTM-B01


Baseus Transmiter FM CCTN B01
  • Najwyżej oceniany
Wersja bluetooth: 5.0; Kompatybilność: Android, IOS;
Funkcje: Ładowanie 3 telefonów, odbieranie połączeń.

Transmiter fm – Baseus Transmiter FM CCTM-B01 – opis:

Baseus Transmiter FM CCTM-B01 to urządzenie, które postanowiliśmy wyróżnić w naszym zestawieniu. Zakwalifikowaliśmy je do średniej półki cenowej i uważamy, że jest wręcz definicją korzystnego stosunku jakości do ceny.

Transmiter fm opinie zbiera przede wszystkim za jakość dźwięku, jaką możemy za jego pomocą uzyskać. Dba o to między innymi moduł Bluetooth, który powinien być jak najnowszy, żeby uzyskać jak najmniej stratny dźwięk. W modelu CCTM-B01 mamy do czynienia z wersją Bluetooth 5.0, która zdecydowanie należy do grupy jednych z nowszych, biorąc pod uwagę, że najnowsza wersja to 5.2. Jest to dobry transmiter także ze względu na to, że jest kompatybilny zarówno z urządzeniami Android, jak i IOS. Urządzenie pozwala na odtwarzanie plików mp3, wav, flac, ape, wma. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy skorzystać z muzyki nagranej na kartę pamięci lub pendrive, a nie koniecznie korzystać z różnych serwisów streamingowych. Warto podkreślić, że transmitery fm tej serii posiadają również wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie aktualnych ustawień. W momencie, gdy ponownie uruchomimy samochód, transmiter zacznie automatycznie działać w określonej częstotliwości, głośności oraz zacznie odtwarzać poprzednio przerwany utwór.

Najlepsze transmitery muszą cechować się również dodatkowymi funkcjami, które rozszerzają jego funkcjonalność. Baseus Fm CCTM-B01 pozwala na jednoczesne ładowanie aż 3 różnych telefonów. W tym skorzystać możemy ze standardu szybkiego ładowania, który występuje w niektórych sprzętach, takich jak: Quick Charge 3.0, 4.0, Adaptive Fast Charging, Huawei Supercharge 5A, Power Delivery. Na powierzchni urządzenia zostały umieszczone 3 przyciski. Dwa z nich pozwalają na wybieranie piosenki z aktualnie odtwarzanej listy utworów, a kolejny na odbieranie połączeń. Dopełnieniem konstrukcji transmitera fm jest wyświetlacz, który pokazuje nam, z jakiej konkretnie częstotliwości aktualnie korzystamy.

OCENA: 88/100
Miejsce 2 w rankingu - ikona

Dobry transmiter – FEEGAR Q300 Pro TRANSMITER FM BLUETOOTH QC 3.0 PD 38 W AUX Auto-Search


Feegar Q300 Pro Transmiter FM Bluetooth QC 3.0 PD 38W AUX Auto Search
Wersja bluetooth: 5.1; Kompatybilność: Android, IOS;
Funkcje: Ładowanie 2 telefonów, odbieranie połączeń.

Dobry transmiter – FEEGAR Q300 Pro TRANSMITER FM BLUETOOTH QC 3.0 PD 38 W AUX Auto-Search – opis:

Feegar Q300 Pro to najlepszy transmiter samochodowy w najwyższej półce cenowej. Prezentowane urządzenie kosztuje najwięcej spośród jednostek ujętych w zestawieniu i musimy przygotować się w tym przypadku na inwestycję nie mniejszą niż 130 złotych.

Transmiter bluetooth do samochodu ranking ocenia w pierwszym rzędzie za jakość dźwięku. Ta wynika między innymi z wersji modułu bluetooth, która została zaimplementowana w sprzęcie. W przypadku modelu Q300 Pro mamy do czynienia z wersją 5.1, czyli prawie najnowocześniejszym standardem. Pozwala to uzyskać najmniej stratne audio w porównaniu do wersji starszych. Najlepsze transmitery fm powinny być także kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami IOS oraz Android i to założenie Feegar oczywiście spełnia. Poza tym możemy odtwarzać z nośników pliki dźwiękowe w formatach: mp3, wav, flac oraz wma. Jeśli zastanawiasz się, jaki transmiter fm wybrać, żeby sterowanie nim było jak najprostsze, wtedy Feegar Q300 Pro może okazać się świetnym wyborem. Wszystko przez przycisk automatycznego wybierania najlepszej częstotliwości. Dzięki czemu przekaźnik bluetooth działa praktycznie automatycznie i nie jest wymagane przez nas precyzyjne ustawianie odpowiednich parametrów.

W transmiterze fm ważne są również funkcje dodatkowe, które rozszerzają możliwości urządzenia. Car wireless od Feegar ma wbudowane dwa wejścia USB, które pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jedno wejście jest typu C, więc pozwala to również na ładowanie niektórych telefonów w trybie szybkim. Dobry transmiter fm posiada także proste w użyciu przyciski do sterowania sprzętem. Prezentowany model mimo małego rozmiaru pozwala na wybór następnej lub poprzedniej piosenki, odbieranie telefonu za pomocą zielonej słuchawki oraz regulację głośności z wykorzystaniem pokrętła. Wszystko to dopełnia niewielki ekran LED, na którym wyświetla się aktualnie wykorzystywana częstotliwość.

OCENA: 85/100
Miejsce 3 w rankingu - ikona

Ranking najlepszy transmiter – Baseus Odbiornik dźwięku BA01 Transmiter Bluetooth


Baseus Odbiornik dźwięku BA01 Transmiter Bluetooth
Wersja bluetooth: 5.0; Kompatybilność: Android, IOS;
Funkcje: Wbudowany mikrofon HD.

Ranking najlepszy transmiter – Baseus Odbiornik dźwięku BA01 Transmiter Bluetooth – opis:

Ranking najlepszy transmiter samochodowy ma przyjemność przedstawić propozycję dla osób, które poszukują prostego i taniego rozwiązania, które pozwoli korzystać w samochodzie z modułu bluetooth. Baseus składa się z jedynie z wejścia USB oraz AUX, które musimy podłączyć kolejno do ładowarki i urządzenia odtwarzającego np. radia samochodowego.

W rankingu transmiterów jednym z ważniejszych parametrów, które podlegają ocenie, jest wersja modułu bluetooth. W przypadku modelu BA01 użyty w konstrukcji został standard 5.0, który jest zdecydowanie jednym z nowszych. Możemy być zatem przekonani, że na tym polu wystąpią możliwie jak najmniejsze starty w jakości dźwięku. Ranking transmiterów fm bierze także pod uwagę kompatybilność. Baseus zezwala na połączenie urządzeń zarówno z systemem IOS, jak i Androidem. Ponadto w tak małym sprzęcie umieszczono również mikrofon w jakości HD, który umożliwia nam wykorzystanie transmitera fm jako zestaw głośnomówiący. Model BA01 nie posiada jednak żadnych przycisków, które umożliwiałyby komfortowe sterowanie wyborem muzyki, więc całość operacji musi być wykonywana na urządzeniu podłączonym z naszym car wireless.

Baseus to nie tylko transmiter do auta. W prosty sposób możemy wykorzystać go również w domu, łącząc go z laptopem oraz głośnikiem. Poza tym przekaźnik bluetooth nie posiada żadnych innych udogodnień takich jak: ładowanie telefonu lub przełączanie piosenek. Małe rozmiary uniemożliwiły umieszczenie na powierzchni pełnego panelu sterującego.

OCENA: 85/100
Miejsce 4 w rankingu - ikona

Ranking transmiterów – UGREEN TRANSMITER BLUETOOTH ADAPTER AUX MINI JACK 70303


Ugreen Transmiter Bluetooth Adapter Aux Mini Jack 70303
Wersja bluetooth: 5.0; Kompatybilność: Android, IOS;
Funkcje: Wbudowany mikrofon HD, ładowanie 2 telefonów, odbieranie połączeń.

Ranking transmiterów – UGREEN TRANSMITER BLUETOOTH ADAPTER AUX MINI JACK 70303 – opis:

Transmitery fm od Ugreen serii 70303 to propozycja, która cenowo należy do średniej półki cenowej. Produkty z tego pułapu kwotowego bardzo często mają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, co postaramy się udowodnić na podstawie przedstawionej jednostki.

Transmiter bluetooth opinie w pierwszym rzędzie zbiera za jakość odtwarzanego dźwięku. Ten bardzo często bezpośrednio wynika z modułu bluetooth, który został zaimplementowany w konstrukcji. Im moduł nowszy, tym straty przesyłowe są proporcjonalnie mniejsze. W urządzeniu od Ugreen zastosowano standard bluetooth 5.0, który można określić jednym z nowszych. Transmiter fm do auta jest kompatybilny zarówno z IOS oraz Android, a także możemy na nim odtwarzać treści pochodzące z zewnętrznych nośników danych takich jak pendrive. Transmiter fm ranking ocenił dobrze również ze względu na możliwość przeprowadzanie dzięki niemu rozmów telefonicznych bez użycia rąk. W urządzeniu umieszczono mikrofon, który pozwala wykorzystać transmiter fm jako zestaw głośnomówiący.

Transmiter fm bluetooth opinie zbiera również za możliwość ładowania jednocześnie aż dwóch urządzeń. Niestety sprzęt nie ma wejścia USB typu C, więc szybkie ładowanie nie będzie opcją. Poza tym transmiter fm test zdał bardzo dobrze. Klienci w opiniach po zakupowych chwalą intuicyjny panel sterowania, który pozwala na cofanie lub pomijanie aktualnie odtwarzanej piosenki oraz odbieranie telefonów jednym przyciskiem.

OCENA: 81/100
Miejsce 5 w rankingu - ikona

Transmitery – Transmiter Fm Bluetooth z Ładowarką 3.4A + MP3

50,00 zł w Allegro


Transmiter Fm Bluetooth z ładowarką 3.4 AMP3
Wersja bluetooth: 4.2; Funkcje: Wbudowany mikrofon HD, ładowanie 2 telefonów, odbieranie połączeń.

Transmitery – Transmiter Fm Bluetooth z Ładowarką 3.4A + MP3 – opis:

Ranking najlepsze transmitery postanowił przedstawić kolejne urządzenie, które kwalifikuje się do niskiej/średniej półki cenowej. Użytkownicy chwalą sobie sprzęt między innymi za świetny design oraz inteligentne rozmieszczenie panelu sterującego na tak małej powierzchni.

Jeśli zastanawiasz się, jaki transmiter fm wybrać do swojego samochodu, urządzenie marki Baseus może okazać się naprawdę dobrym rozwiązaniem. Car wireless posiada standard bluetooth w wersji 4.2, więc wszystkie wydobywane dźwięki zarówno podczas słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów powinny być stosunkowo dobrej jakości. Standard bluetooth odpowiada za straty podczas transmisji, a im nowszy moduł zaimplementowany tym te starty są mniejsze. Transmiter samochodowy ranking docenił także za możliwość korzystania z zewnętrznych nośników pamięci. Nie każdy lubi słuchać muzyki z serwisów streamingowy i woli korzystać z wcześniej zapisanych piosenek na, chociażby pendrive. Dopełnieniem zalet sprzętu jest możliwość przeprowadzania rozmów za pomocą zestawu głośnomówiącego. Transmiter samochodowy bluetooth posiada wbudowany w konstrukcję mikrofon, który będzie zbierał dźwięki z wnętrza samochodu podczas połączenia.

Transmiter samochodowy opinie pozytywne zebrał także za możliwość podłączenia jednocześnie aż dwóch urządzeń typu smartfon. Jeśli jednak nam to nie wystarcza, możemy dokupić dodatkową ładowarkę samochodową i podłączyć ją do prezentowanej jednostki w celu rozszerzenia ilości możliwych do ładowania urządzeń. Car wireless posiada jeden wielofunkcyjny przycisk, który służy do obierania połączeń, odrzucania oraz ponownego wybierania numeru.

OCENA: 81/100
Miejsce 6 w rankingu - ikona

Transmitery – Forever Transmiter FM TR-300


Forever Transmiter Fm TR 300
  • Najniższa cena
Funkcje: Wbudowany mikrofon, odbieranie połączeń. Dołączony do zestawu pilot.

Transmitery – Forever Transmiter FM TR-300 – opis:

Ranking transmiterów ma przyjemność zaprezentować produkt Forever FM TR-300, który jest reprezentantem niskiej półki cenowej. Za jednostkę zapłacimy około 30 złotych w zależności od aktualnie obowiązującej promocji, więc można ze zdecydowaniem stwierdzić, że nie jest to dużo. Bardziej zastanawia, czy w tej cenie można otrzymać coś o przyzwoitej jakości.

Transmiter bluetooth jaki wybrać, to częste pytanie decydując się na zakup urządzenia tego typu. Skoro ma nam służyć w głównej mierze jako przekaźnik treści audio z naszego urządzenia mobilnego na radio, powinien nie powodować zbyt wielu strat przesyłowych. Model TR-300 według opinii klientów dosyć dobrze radzi sobie z odtwarzaniem dźwięku, jednak trzeba przyzwyczaić się do drobnych szumów w tle. Ranking transmiterów docenił urządzenie także za możliwość korzystania z zewnętrznych źródeł pamięci, takich jak: pendrive lub karta microSD. Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni jedynie do popularnych platform streamingowych, które działają tylko przy stałym połączeniu internetowym, lecz możemy słuchać ulubionych artystów nawet offline. Oczywiście za pomocą jednostki od Forever możemy przeprowadzać rozmowy za pomocą modułu głośnomówiącego.

Transmiter opinie zbiera także za dołączony do zestawu pilot, który pozwala użytkownikowi w prosty sposób skorzystać ze wszystkich opcji sprzętu. Jeśli jednak nie interesuje nas zaawansowane sterowanie, możemy skorzystać ze standardowych opcji, używając jedynie przycisków umieszczonych bezpośrednio na panelu sterowania jednostki.

OCENA: 81/100
Miejsce 7 w rankingu - ikona

Przekaźnik bluetooth – UGREEN TRANSMITER NADAJNIK BLUETOOTH 4.2 APTX JACK 40761


Ugreen Transmiter nadajnik Bluetooth 4.2 APTX JACK 40761
Funkcje dodatkowe: brak;

Przekaźnik bluetooth – UGREEN TRANSMITER NADAJNIK BLUETOOTH 4.2 APTX JACK 40761: opis

Ranking najlepszy transmiter fm wybrał również urządzenie pod nazwą Ugreen APTX Jack 40761, którego zakup wiąże się już z nieco większą inwestycją. 110 złotych, które trzeba zapłacić za prezentowany model, kwalifikuje sprzęt do wyższej półki cenowej.

Jeśli zastanawiasz się, jaki transmiter fm wybrać, wtedy warto spojrzeć na numer modułu bluetooth, który został zaimplementowany w urządzeniu. Pozwoli to wybrać sprzęt, który będzie cechował się jak najmniej stratnym przesyłem danych pomiędzy telefonem a odbiornikiem radiowym. Obecnie najnowszym standardem jest 5.2, a w APTX Jack 40761 zastosowano moduł 5.0. Oznacza to, że zastosowano jeden z nowszych standardów, a dźwięk powinien cechować się wysoką jakością. Niestety transmitery fm tej serii nie mają opcji zastosowania urządzenia jako moduł głośnomówiący, gdyż nie mają wbudowanego w konstrukcje mikrofonu, który by zbierał dźwięki z wewnątrz samochodu.

Ocena końcowa transmitera fm obejmuje również dodatkowe opcje takie jak np. ładowanie telefonów. Przekaźnik bluetooth nie ma niestety tego typu udogodnień, gdyż jest to bardzo proste urządzenie. Jego jedyną funkcją jest jak najmniej starty przesył muzyki między sprzętem wyposażonym w bluetooth a tym, który w standardzie takiego modułu nie posiada.

OCENA: 79/100
Miejsce 8 w rankingu - ikona

Car wireless – Baseus Transmiter FM T-TYPE S-13 CCALLTM01


Baseus Transmiter FM T-Type S 13 CCALLTM01
Wersja bluetooth: 4.2; Kompatybilność: Android, IOS;
Funkcje: Wbudowany mikrofon HD.

Car wireless – Baseus Transmiter FM T-TYPE S-13 CCALLTM01 – opis:

Transmiter fm, który zostanie poddany ocenie to Baseus T-TYPE S-13 CCALLTM01, który jest zaliczany do średniej półki cenowej. Z reguły tego typu sprzęt jest idealnym przykładem na połączenie dobrej jakości oraz atrakcyjnej ceny zakupu. Zobaczymy, jak ta sytuacja będzie wyglądać w przypadku prezentowanej jednostki.

Transmitery fm ranking ocenia między innymi na podstawie modułu bluetooth. Propozycja od Baseus działa w standardzie 4.2 co oznacza, że na rynku znajdują się jednostki, które przesyłają dźwięk w mniej stratny dla jakości sposób. Jest to także dobry transmiter z uwagi na możliwość podłączenia pendriva lub karty microSD. Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni jedynie do platform streamingowych i możemy odtwarzać również muzykę z zewnętrznych nośników pamięci. Transmiter fm posiada wbudowany mikrofon, który sprawia, że Baseus może zostać wykorzystany jako moduł głośnomówiący. Wystarczy w momencie pochodzenia przychodzącego nacisnąć jeden przycisk umieszczony w centralnym miejscu panelu sterowania.

W rankingu transmiterów zwracamy również uwagę na dodatkową funkcjonalność każdego sprzętu. Transmiter fm APTX JACK 40761 ma opcje ładowania jednocześnie nawet dwóch urządzeń przez USB. Niestety nie ma wbudowanej opcji szybkiego ładowania, które posiadają niektóre nowsze telefony. Urządzenie od Baseus posiada jeden wielofunkcyjny przycisk oraz dwa dodatkowe pozwalające na cofanie lub pomijanie aktualnie odtwarzanej piosenki.

OCENA: 77/100

Transmiter bluetooth do samochodu ranking – Najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku – Komentarze do rankingu


5,0
Rated 5,0 out of 5
ilość ocen: 2
5 ⭐ 100%
4 ⭐ 0%
3 ⭐ 0%
2 ⭐ 0%
1 ⭐ 0%
Rated 5,0 out of 5
Avatar for Jan3K

Szukam transmitera FM z bluetooth który ma najlepszy zestaw głośnomówiący (mikrofon)

Jan3K
Rated 5,0 out of 5
Jan3K

Szukam transmitera FM z bluetooth który ma najlepszy zestaw głośnomówiący (mikrofon)

Odpowiedź od Cyberanking

Ogólnie nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakiej jakości, jeśli chodzi o mikrofony w transmiterach, bo jest to jednak jedynie pewnego rodzaju dodatek. Jednakże spośród sprzętów ujętych w rankingu z czystym sumieniem polecić mogę Transmiter fm – Baseus Transmiter FM CCTM-B01 ma on wbudowaną technologię, która w założeniu ma eliminować echo i redukować szumy, co powinno przełożyć się na jakość połączeń

Rated 5,0 out of 5
Avatar for Kamil

Witam ! Mam krótkie pytanie jaki transmiter FM bluetooth kupić do auta? Miałem już od Xiaomi ale postanowiłem zmienić bo uległ uszkodzeniu.

Kamil
Rated 5,0 out of 5
Kamil

Witam ! Mam krótkie pytanie jaki transmiter FM bluetooth kupić do auta? Miałem już od Xiaomi ale postanowiłem zmienić bo uległ uszkodzeniu.

Odpowiedź od Cyberanking

Jeśli zależy Panu jedynie na transmiterze to ciekawym i bardzo tanim rozwiązaniem jest Baseus Odbiornik dźwięku BA01 Transmiter Bluetooth. Jeśli jednak przydałaby się bardziej zaawansowana stacja, w której można będzie ładować telefony lub mocować zewnętrzne nośniki to lepiej sprawdzić sobie Baseus Transmiter FM CCTM-B01

Transmiter bluetooth do samochodu ranking – Najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku — FAQ


W rankingu transmiterów wyższe miejsca osiągały jednostki, które cechowały się najnowszym modułem bluetooth. Jest to ważne, gdyż im starszy standard bluetooth tym straty przesyłowe są większe i proporcjonalnie gorsza jest końcowa jakość audio. Ważne jest zatem patrzenie, żeby wybrany przez nas sprzęt miał moduł bluetooth 5.0 i więcej.

Do transmiterów potrzebne są odbiorniki, które mogą odtwarzać audio. Transmiter nie jest urządzeniem, które samo z siebie jest w stanie wydobywać dźwięk. W samochodzie tego typu odbiornikiem jest radio, lecz wiele z urządzeń można używać w domu, parując sprzęt z telewizorem lub głośnikiem.

Potrzeba zakupu transmiterów wynika z faktu, że w niektórych samochodach brakuje w radiu modułu bluetooth. Wtedy mamy dwie opcje albo zakupić nowe radio lub skorzystać z urządzenia, które ominie pierwotny problem braku możliwości parowania bezprzewodowego dwóch urządzeń. Bardzo często druga z opcji jest tańsza, prostsza oraz mniej inwazyjna, gdy zależy nam, żeby samochód posiadał wszystkie oryginalne komponenty.

Transmiter bluetooth do samochodu ranking – Najlepszy transmiter samochodowy w 2024 roku — Twój pomocnik w wyborze


Transmiter bluetooth do samochodu ranking ocenia między innymi na podstawie wersji modułu bluetooth. Im nowsza wersja, czyli oznaczona wyższym numerem, tym lepiej transferowany dźwięk z widocznie mniejszą utratą jakości.

Transmiter fm działa na zasadzie korzystania z częstotliwości, na której stacja radiowa znajduje się możliwie jak najdalej. W wielu modelach musimy ustawiać to samodzielnie, co może okazać się zadaniem stosunkowo żmudnym. Warto zatem wybrać jednostkę, która ma wbudowane automatyczne wybieranie tego typu częstotliwości.

Ranking transmiterów ocenił każdy produkt na podstawie autorskiego algorytmu, który wziął pod uwagę cenę, opinie po sprzedażowe, popularność, wersję bluetooth, funkcje oraz specyfikację techniczną. Dzięki temu udało nam się skonstruować jak najbardziej obiektywne zestawienie produktów.

W tekście znajdują się m.in. linki afiliacyjne do sklepów ze sprzętem. Otrzymuję prowizję od każdego zakupu dokonanego po kliknięciu w link. Współpracuję z sieciami afiliacyjnymi. Szczegóły w regulaminie. cyberanking.pl